Çözüldü OPPO reno2z ColorOS11

sarslan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Herkese iyi bayramlar arkadaşlar reno2z 11 güncellemesi gelen bir arkadaşımız var ise buraya rom dosyasini atarsa bizde beklemeden yükleyelim yoksa bu güncellemenin geleceği yok biraz faydalı bir konu olursa diye düşünerek açtım bu konu başlığını güncelleme gelip indirme işlemini yapınca telefon dahili hafizasina iniyor zaten dosya o dosyayı buraya eklersek sevinirim herkese şimdiden teşekkürler tekrar iyi bayramlar

ParTaa

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende alamadım daha hint rom vardı tr yukledim baya oldu gelmiyor gelmesin

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Herkese iyi bayramlar arkadaşlar reno2z 11 güncellemesi gelen bir arkadaşımız var ise buraya rom dosyasini atarsa bizde beklemeden yükleyelim yoksa bu güncellemenin geleceği yok biraz faydalı bir konu olursa diye düşünerek açtım bu konu başlığını güncelleme gelip indirme işlemini yapınca telefon dahili hafizasina iniyor zaten dosya o dosyayı buraya eklersek sevinirim herkese şimdiden teşekkürler tekrar iyi bayramlar
Rom atmak çözüm değil, dağıtım devam ediyor gelecektir.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Elif hanım merhaba buraya üye olduğum gibi Xiaomi Türkiye'de kıdemli yöneticiyim varsa paylaşım yapılırsa beklemek zorunda kalmaz insanlar amacım biraz olsun forumu hareketlendirmek teşekkürler burası çok pasif kalıyor çünkü

Merhabalar @sarslan bey;
Olmayan birşeyin paylaşımını nasıl yapalım.
Xiaomi paylaşırsa siz verebilirsiniz değil mi?

sarslan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ekran görüntüsü

Ekli dosyalar

• IMG-20210722-WA0000.jpg
    IMG-20210722-WA0000.jpg
    85.3 KB · Görüntüleme: 31