Yardım Oppo soğukken kasma sorunu

OPPO14

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Bugün hava cok soguktu bi delilik yapip arkadasimla top oynamaya gittik neyse 2 saat gecti telefon montun icindeydi sonra telefonu elime aldim disardayken oyuna giriyim dedin sicaklik 7dereceyedi telefon cok kasiyodu sogukken neden telefon kasar arkadasimda not10s var o kasmadi onun yaninda biraz küçük düstüm yani
Mesajlar birleştirildi:

Neden boyle olmustur bilen varmi?

Arda E.Aydn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Akıllı telefonlar günlük kullanımda 20 ila 30 santigrat derece arasında ideal performans sergiler. Yani olağanüstü durumlar içerisinde cihazı çalıştırmayı denemişsiniz biraz da.

Telefonunuzun modelini bilmiyorum ancak genel olarak böyle bir çıkarım yapabiliriz

Upvote 0

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Bugün hava cok soguktu bi delilik yapip arkadasimla top oynamaya gittik neyse 2 saat gecti telefon montun icindeydi sonra telefonu elime aldim disardayken oyuna giriyim dedin sicaklik 7dereceyedi telefon cok kasiyodu sogukken neden telefon kasar arkadasimda not10s var o kasmadi onun yaninda biraz küçük düstüm yani
Mesajlar birleştirildi:

Neden boyle olmustur bilen varmi?
Benim oppo a74 ben 3 derecede çalıştırdım kasma problemi görmedim ama oyun falan oynamadım siz oyun oynamayı denediğiniz için öyle olmuştur.

Upvote 0

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Bence telefonu ısıttıktan sonra yeniden başlatın hocam, işlemci değerlerine bakabilirsiniz yüksek performans modunuz vardır büyük ihtimal. Dediğim gibi telefon sadece soğuğa dayanıksızdır tahminimce
Ben 3 derecede çalıştırdım oyun oynamadan hiç kasma donma olmadı muhtemelen oyun oynamaya çalıştığı için olmuştur benimde A74 bu arada.

Upvote 0

Arda E.Aydn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben 3 derecede çalıştırdım oyun oynamadan hiç kasma donma olmadı muhtemelen oyun oynamaya çalıştığı için olmuştur benimde A74 bu arada.
O zaman kronik bir hata da meydana gelmiş olabilir başka bir sebeple. Siz bilirsiniz yine ama bence telefonun sistemleri çalışıyor mu diye baktırsın telefon yöneticisinden

Upvote 0

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
-10 derecelerde çalıştırdım a74 ü, pil sıcaklığı 1 2 derecelerde geziyordu, işlemci sıcaklıkları da o civarlarda idi fakat herhangi bir kasma görmedim. Fakat kasma olması da gayet normal o sıcaklıklarda. Olmaması garip asıl. Note 10s daha fazla ısınıyor dur o yüzdendir.d

Upvote 0

OPPO14

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
-10 derecelerde çalıştırdım a74 ü, pil sıcaklığı 1 2 derecelerde geziyordu, işlemci sıcaklıkları da o civarlarda idi fakat herhangi bir kasma görmedim. Fakat kasma olması da gayet normal o sıcaklıklarda. Olmaması garip asıl. Note 10s daha fazla ısınıyor dur o yüzdendir.d
Peki sicaklik degerlerine nerden baktin hocam

Upvote 0