• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo Telefon Kimin?

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oppo Electronics Corp, Çin üzerinden elektronik üretimi yapan markalardan biridir. Firma, sadece mobil cihaz üretimi yapmamasına karşın mobil cihazları oldukça popülerdir. Bu da akıllarda “Oppo telefon kimin?” gibi sorular getirmektedir. Öncelikle Oppo markası 2004 yılında Çin’de kurulmuştur. Markanın sahibi ya da bir diğer tabirle kurucusu ise Tony Chen’dir. Oppo telefon sahibi zaman içerisinde yenilikçi teknolojiler kullanarak cihazlarını geliştirmiştir. Günümüzde Oppo marka akıllı cihazlarda fotoğrafçılık açısından ileri seviyede sonuçlara ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca maliyet açısından avantajlı olan firma, bu sayede satış fiyatlarında da avantajlar yaratmaktadır. Böylelikle firma, kısa süre içerisinde akıllı cep telefonu üreten markalar arasında dördüncü sıraya yerleşmiştir.
 
Reklam
Üst