Oppo telefonlar için akıllı saat

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar evde a92020 telefon ve reno2Z var bunlara uygun çalışacak aynı zmnda enco w11 kablosuz kulaklık ile uyumlu çalışacak akıllı saat önerebilir misiniz teşekkürler, benim için önemli olan konu gelen aramayı görüp yada mesajı yada bildirimleri görmek ,aramada reddet yada cevaplama yapabilmek.şimdiden teşekkürler.
Mesajlar birleştirildi:

Honor Magic Watch 2 hakkında ne düşünürsünüz iş görür mü oppo telefonlarla uyum sağlarmı yada Huawei Watch GT2 46mm hangisi daha uyum sağlar daha iyi , görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
O saatlerin hepsi zaten android'lerle uyumlu çalışmak için üretilmiş, sıkıntı yaşamazsınız.
Önceliğiniz bütçeniz ne kadar, ne kadar şarjı gitmesini istiyorsunuz gibi şeyleri yazarsanız daha iyi seçim yapılabilir
Mesajlar birleştirildi:

Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki, iki model arasında kaldıysanız ben Honor Magic Watch 2 modelini alırdım, Honor markası Huawei markasıyla beraber olduğu için neredeyse hatta hiç iki model arasında fark yok, yaklaşık 300 tl daha ucuz olan Honor'ı alırdım.

Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bende honor düşünmüştüm sizin gibi teşekkür ederim,
Mesajlar birleştirildi:

Honor sarj olarak daha fazla gidiyor ve daha ucuz

Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Red etmek cevaplamak daha çok benim önceliklerimin arasında fazla detay istemiyorum açıkcası, honor cevaplama fonksiyonu var huawei de yok, çelik kasa honor açıkcası bi tık bana göre önde geldi tercihim doğrultusunda.

Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Honorda karar kıldım, teşekkür ederim bilgilendirmeniz için Kaan bey.

Upvote 0