Oppo telefonlar için kılıf tavsiyeleri

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Birkaç yer ile görüşmekteyiz umarız sonuç alırız ama siz üyelerimize de soralım; forumumuzun telefon tamiri için bir servisle anlaşması, telefon aksesuarları için bir yer ile anlaşmasını umuyoruz, deniyoruz şansımızı. Bu tip şeylerle yarışmalar da düzenlemeyi planlıyoruz. Ne düşünürsünüz?

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Birkaç yer ile görüşmekteyiz umarız sonuç alırız ama siz üyelerimize de soralım; forumumuzun telefon tamiri için bir servisle anlaşması, telefon aksesuarları için bir yer ile anlaşmasını umuyoruz, deniyoruz şansımızı. Bu tip şeylerle yarışmalar da düzenlemeyi planlıyoruz. Ne düşünürsünüz?

çok başarılı bir girişim olacağını düşünüyorum

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Bence de çok iyi olur

ayasofya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Linkteki ürünlerden kullanan oldu mu hiç, başka telefonunda VS.

kapakolsun sitesinden aldım, şeffaf olanı uygulamaya çalıştım, çok kabarcık oluştu. Hoş durmadı. bı tane de Mermer kaplama aldım, o da baskı olarak çok sönük bir renkteydi. onu da çöpe attım. Papscover ın kaplamalarının biraderin iPhone telefonunu uyguladı elektrik gayet güzel ve güncel modeller var, maalesef oppoda güncel modellerde papscoverda oppo reno2z kaplama yok

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar. Reno 2z kullanıcısıyım, piyasadaki kılıflar neden hep pop up kamera önü kapalı şekilde yapılıyor bir anlam veremiyorum bu duruma. Çok güzel kılıflar var ama neredeyse tamamı pop up kameranın önü kapalı şekilde olduğu için anlamını ve kalitesini kaybediyor. Heyecanla Spigen in Reno 2z ye kılıf yapacağı günü bekliyorum. Spigenin Oppo ürünlerine neden kılıf yapmadığını da anlamıyorum açıkçası...