TEMA Oppo Tema / Kurulum - Apk - Font - Paylaşımları Burada !!

Tema Mağazası Kurulum & Tema - Apk - Font Kurulumları Faydalı Oldu Mu?

• Evet

Kullanılan: 28 77.8%
  • Hayır

Kullanılan: 8 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    36

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Dipnot: Bu konu başlıklarını bir konuda toplama kararı aldık. Oppo Tema / Kurulum - Apk - Font - Tema
Soru ve paylaşımlarınızı bu konu başlığı altında topluyoruz.

Bundan sonraki tüm tema ile ilgili sorun çalışma ve paylaşımlar buradan yapılacaktır ve sizlerin beğenisine sunulacaktır…

Oppo Tema / Kurulum - Apk - Font - Tema

1 - theme store yani tema mağazasını indiriyoruz. Kurulum dan sonra tema mağazasından MECHA KNIGHT temasının kurulumunu yapıyoruz.

2 - Cihazımızı yeniden başlat yapıyoruz.. Telefon açıldıktan sonra ana ekran ve kilit ekranı ve grup simgeler değişecek fakat ikonlar da değişiklik olmayacak yani simgelerde.. Tekrardan ayarlar - kişileştirmelerden temalar kısmında o temayı bulup simge iconu seçip uygula dememiz gerekiyor.

3 - Bu işlemi yaptıktan sonra simgelerin de yani iconlarında değiştiğini göreceksiniz..

4 - Tema başarı ile kuruldu..

Geliştirici temaları kurmak için,

1 - Herhangi bir tema geliştiricilerinin temasını kullanmak istiyorum diyorsanız şu adımları takip etmeniz gerekmete..

2 - Temayı indirip ekte 1 tane veriyorum.. Temaya basılı tutup gönder diyoruz tema mağazasını seçiyoruz. Tema acılacak ve deneme tuşuna basarak temayı uyguluyoruz..

3 - Cihazımızı yeniden başlat yapıyoruz.. Telefon açıldıktan sonra ana ekran ve kilit ekranı ve grup simgeler değişecek fakat ikonlar da değişiklik olmayacak yani simgelerde.. Tekrardan ayarlar - kişileştirmelerden temalar kısmında o temayı bulup simge iconu seçip uygula dememiz gerekiyor.

4 - Bu işlemi yaptıktan sonra simgelerin de yani iconlarında değiştiğini görecek siniz..

@dayiroglu seninde eline sağlık. Bu işlemi de deneyebilirsiniz

Denemek isteyenler için bende buraya yazayım.
1) Cihazım Reno 5 lite
2)Color os sürümü 12.1
3)Theme Store sürümü 9.2
4)Ilk olarak ayarlardan bölgeyi hindistan yapıyoruz.
5)Tema mağazasını açıp istediğimiz ücretli temayı dene seçeneği olarak seçiyoruz.
6)Ilk başta iconlar değişmeyecektir. Bunun içinde ayarlardan tekrar bölgeyi Türkiye seçiyoruz.
7)Ayarlar /Kişiselleştirmeden tema kısmını seçip indirdiğimiz temayı tekrar uyguluyoruz. Burada tekrar tekrar üst üste deneme secenegine basabiliriz. Yine değişmezse ekran kapatıp açın hatta karanlık modu açıp tekrar kapatalım. değişecektir.

Coloros 11 Sürümde Uygulanan Yöntem

@Oğuz Temülken seninde eline emeğine sağlık.
1. Play storedan setedit programını indirip kuruyoruz. Sonra tema mağazasının 8.0 sürümünü kuruyoruz Theme Store 8.0.apk
2. Ayarlardan ek ayarlara girip Dil ve Bölge sekmesinden bölgeyi Hindistan olarak seçiyoruz
3.Sonra Tema mağazasına girip beğendiğimiz deneme temalardan birini indirip kuruyoruz.

4. Setedit programını açıyoruz. İlk çıkan ekranda aşağı doğru inip fotolarda gösterdiğim değişiklikleri yapıyoruz ok işareti ile gösterdiğim seçeneklere basıp edit value deyip üsteki yazı ile olur, ben değiştirdiğim için rakam var. Yazıyı slip - 1 yapıyoruz ve save change basıyoruz. Sonra alttaki seçeneğide normalde 1, dir edit value deyip 0 yapıyoruz. Sonra save change diyoruz. Sonra programı kapatmadan programdan çıkıyoruz. Uygulamalara girerek tema mağazasının güncellemelerini kaldırıyoruz. Sonra yine Setedit programı açık olacak şekilde telefonu yeniden başlatıyoruz. Telefon yeniden başladıktan sonra deneme sürümünü durdur, uyarısı geliyor. Deneme sürümünü durdur diyoruz. Ama tema kalıcı oluyor. Ve artık herhangi bir uyarı gelmiyor. Sonra bölgeyi Türkçe yapıp son sürüm tema mağazasınıyine kurabilirsiniz. Ama unutmayın her yeni tema için bu prosedürü uyguluyoruz

Dosyalara buradan erişebilirsiniz.

Tema Mağazası 9.3.0 Son Sürüm

Tema Mağazası 9.4.0 Son Sürüm

Oppo Tema Kurulumu (videolu anlatım)

Dosyaya buradan erişebilirsiniz:

Oppo Font Kurulum İçin Konuyu İnceleyiniz

Son düzenleme:

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Dark DuckDuck ColorOS12

Screenshot_2022-12-14-21-15-29-19_b783bf344239542886fee7b48fa4b892.jpg
Screenshot_2022-12-14-21-15-39-23_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
Screenshot_2022-12-14-21-15-45-95_b783bf344239542886fee7b48fa4b892.jpg

Link ve Dosya Virüs Taraması Yapıldı.

Screenshot_2022-12-14-21-32-07-69_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2022-12-14-21-39-30-39_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Dipnot: Bu konu başlıklarını bir konuda toplama kararı aldık. Oppo Tema / Kurulum - Apk - Font - Tema
Soru ve paylaşımlarınızı bu konu başlığı altında topluyoruz.

Bundan sonraki tüm tema ile ilgili sorun çalışma ve paylaşımlar buradan yapılacaktır sizlerin beğenisine sunulacaktır…

Oppo Tema / Kurulum - Apk - Font - Tema

1 - theme store yani tema mağazasını indiriyoruz. Kurulum dan sonra tema mağazasından MECHA KNIGHT temasının kurulumunu yapıyoruz.

2 - Cihazımızı yeniden başlat yapıyoruz.. Telefon açıldıktan sonra ana ekran ve kilit ekranı ve grup simgeler değişecek fakat ikonlar da değişiklik olmayacak yani simgelerde.. Tekrardan ayarlar - kişileştirmelerden temalar kısmında o temayı bulup simge iconu seçip uygula dememiz gerekiyor.

3 - Bu işlemi yaptıktan sonra simgelerin de yani iconlarında değiştiğini görecek siniz..

4 - Tema başarı ile kuruldu..

Geliştirici temaları kurmak için,

1 - Herhangi bir tema geliştiricilerinin temasını kullanmak istiyorum diyorsanız şu adımları takip etmeniz gerekmete..

2 - Temayı indirip ekte 1 tane veriyorum.. Temaya basılı tutup gönder diyoruz tema mağazasını seçiyoruz. Tema acılacak ve deneme tuşuna basarak temayı uyguluyoruz..

3 - Cihazımızı yeniden başlat yapıyoruz.. Telefon açıldıktan sonra ana ekran ve kilit ekranı ve grup simgeler değişecek fakat ikonlar da değişiklik olmayacak yani simgelerde.. Tekrardan ayarlar - kişileştirmelerden temalar kısmında o temayı bulup simge iconu seçip uygula dememiz gerekiyor.

4 - Bu işlemi yaptıktan sonra simgelerin de yani iconlarında değiştiğini görecek siniz..

@dayiroglu seninde eline sağlık. Bu işlemi de deneyebilirsiniz

Denemek isteyenler için bende buraya yazayım.
1) Cihazım Reno 5 lite
2)Color os sürümü 12.1
3)Theme Store sürümü 9.2
4)Ilk olarak ayarlardan bölgeyi hindistan yapıyoruz.
5)Tema mağazasını açıp istediğimiz ücretli temayı dene seçeneği olarak seçiyoruz.
6)Ilk başta iconlar değişmeyecektir. Bunun içinde ayarlardan tekrar bölgeyi Türkiye seçiyoruz.
7)Ayarlar /Kişiselleştirmeden tema kısmını seçip indirdiğimiz temayı tekrar uyguluyoruz. Burada tekrar tekrar üst üste deneme secenegine basabiliriz. Yine değişmezse ekran kapatıp açın hatta karanlık modu açıp tekrar kapatalım. Değişecektir.

Dosyalara buradan erişebilirsiniz.

Tema Mağazası 9.3.0 Son Sürüm

Oppo Tema Kurulumu (videolu anlatım)

Giriş yapılı denemeye tıklıyorum böyle hatayı alıyorum 8 olanı kurdum son sürümde de aynı hatayı veriyor yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-15-00-45-44-77_ab118438533feaaf38a427deb7c4d35b.jpg
    Screenshot_2022-12-15-00-45-44-77_ab118438533feaaf38a427deb7c4d35b.jpg
    913.6 KB · Görüntüleme: 139