Oppo Türkiye Facebook Grubunda Yaşadığım Sorun

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Herkese iyi forumlar. Başlıkta da belirttiğim üzere Oppo Türkiye Facebook Grubu var, oraya istek attım ve gruba girdim. Girmem de ki amaç; diğer kullanıcılar ile iletişim, sorun çözme odaklı ve muhabbet.

Bir iki hafta kaldıktan sonra Oppo RX17 NEO hindistan güncellemesi dağıtıldı, herkes o yöntemi denedi ve yapan veya yapamayan oldu. Bu durumda bazı kişiler bu güncellemenin ilerde sıkıntı çıkaracağını düşündü ve bunu dile getirdiler ve bunu söylemekte gayette haklılar bana göre. İster sıkıntısız olsun ister olmasın insanlar bunu düşünebilir. Grup yöneticisi bir durum paylaşarak "oppo rx17 neo cihazlara güncelleme dağıtımı başlandı Türkiye üzerinden dedi ve hindistan güncellemesi ile aynı versiyon olduğunu belirtti". Konuya yorum olarak "hindistan yönetimi zararlı bulanların bilgisiz" olduğunu yazdı. Bende bu duruma tepki göstererek "ne yani bu yöntemi iyi bulmayanlar bilgisiz mi?" dediğimde "evet zır bilgisiz ve yoksa sende mi öylesin" diyerek aklı sıra laf sokmaya çalıştı. Bende "herkes birşey bilmek zorunda değil. bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" dedikten sonra "böyle yapmak yerine durumu izah edebilirsiniz hakaret veya başka türlü yol çizerek bir yere varamazsınız" dedim. Kendisinin bana cevabı şu "Beni kimsenin düzeltmeye hakkı yok. Sizinde bir yaranız varki buraya yazıyorsunuz" diye bir kaç şeyler yazdı tam hatırlamıyorum. Benim yazmamı beklemeden beni guruptan atarak engellemiş.

Yönetici oldu diye herkese laf söyleme hakkına sahip ve eleştiri almaya kapalı bir insan. Oppo Türkiye sitesinide gizliden gizliden takip ediyor ve burada paylaşılan veya başka yerde paylaşılan yazıların hepsinin kendilerinden çıktığınada inanıyor ayrıca. Herhangi bir tecrübesi olmayan, insanlarla iletişim kurmasını bilmeyen, eleştiriye uzak, yöneticinin laf söyleme hakkı bulunan bir grupta lütfen bulunmayınız ve referans etmeyiniz.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Bahsettiğiniz forumumuzda bulunan Facebook grubu değil, diğer grup sanırım, en azından öyle tahmin ediyorum. Zira kendisiyle benim de iletişimim olmuştu ve her şeyin en iyisini kendi bildiğini düşünüyor buna katılıyorum. Yönetici oldum diye tavırları da dediğiniz şekilde ve bu forumu takip eden birçok yer var ve hepsi kendisi bulmuş gibi takılıyor. Bununla ben açıkçası gurur duyuyorum, insanlar kendi üzerine alınabilir ama ben forumumuzun amacını doğru şekilde yürüttüğünü hissettiğimden gururluyum.

Bizler bu forumda sevgi, saygı çerçevesinde Türkiye'nin en büyük Oppo forumu olma yolunda ilerleyerek hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum.

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Bahsettiğiniz forumumuzda bulunan Facebook grubu değil, diğer grup sanırım, en azından öyle tahmin ediyorum. Zira kendisiyle benim de iletişimim olmuştu ve her şeyin en iyisini kendi bildiğini düşünüyor buna katılıyorum. Yönetici oldum diye tavırları da dediğiniz şekilde ve bu forumu takip eden birçok yer var ve hepsi kendisi bulmuş gibi takılıyor. Bununla ben açıkçası gurur duyuyorum, insanlar kendi üzerine alınabilir ama ben forumumuzun amacını doğru şekilde yürüttüğünü hissettiğimden gururluyum.

Bizler bu forumda sevgi, saygı çerçevesinde Türkiye'nin en büyük Oppo forumu olma yolunda ilerleyerek hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum.

Bu forumun grubu değil hocam.