• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo Türkiye Forum

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
1,331
Çözümler
20
Puanları
28,350
Merhaba sevgili Oppo kullanıcıları!

Oppo Türkiye Forum sitesinde sizlerle birlikte tüm Oppo kullananların sorunlarına çözüm ortağı, gerektiği yerde iyi bir fan olup eğlenceli içerik üretenler, Oppo hakkında çıkan son haberler ve nasıl yapılır tarzı içeriklerle Oppo sever olacağız.

Bu amacımızı yerine getirebilmek ve sizlere tüm Oppo severlere yakışır bir ortam sağlamak için sizlerin desteğini istiyoruz. Çevrenizdeki tüm Oppo kullanıcılarına bizi tavsiye etmeniz, tanıtmanız sayesinde bu topluluğu hep birlikte daha iyi yerlere getireceğiz.

Oppo Forum sayesinde Oppo kullanıcılarının ve Oppo almayı düşünen tüm insanların sorularına cevap, aradıkları samimi ve doğru topluluk biz olacağız.

Bizimle tüm şikayetlerinizi, önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Hepsini dikkate alacağız.

İyi günlerde görüşmek üzere iyi forumlar herkese!
 
Reklam
Üst