Çözüldü Oppp tema

3neco4

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Google Play store'den ve apk olar çok aradım bulamadım neden oppo nun kendine göre site veya uygulaması yok farklı temaları kendine özgü uygulama ları yeni göz alıcı temaları olmasını isterdim.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Google Play store'den ve apk olar çok aradım bulamadım neden oppo nun kendine göre site veya uygulaması yok farklı temaları kendine özgü uygulama ları yeni göz alıcı temaları olmasını isterdim.

Bunları inceleyiniz.

3neco4

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Çok saçma tema yüklemek için telefon uygulamalarla doluyor ki oda süreli kesinlikle oppo telefonunu kimseye önermiyorum ben düştüm ki en kısa sürede kurtulmayı düşünüyorum bütün diğer marka cihazların kendine özgü stori leri var oppo da öle bişi yok sorun yazıyorum bana saçma link verip güvenilmeyen dosya yükleyip uygulamayla acabildigim temelar ki oda sınırlı sıkıntı sadece temalar değil ama en basitinden söyledim bu paragrafın altına basit bı cevap verip sorun çözüldü diyecek.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Çok saçma tema yüklemek için telefon uygulamalarla doluyor ki oda süreli kesinlikle oppo telefonunu kimseye önermiyorum ben düştüm ki en kısa sürede kurtulmayı düşünüyorum bütün diğer marka cihazların kendine özgü stori leri var oppo da öle bişi yok sorun yazıyorum bana saçma link verip güvenilmeyen dosya yükleyip uygulamayla acabildigim temelar ki oda sınırlı sıkıntı sadece temalar değil ama en basitinden söyledim bu paragrafın altına basit bı cevap verip sorun çözüldü diyecek.
Opponun tema mağazası Türkiye'ye açık değil maalesef , ben size alternatif sundum sadece , diğer arkadaşlar kullanıyor sonuç aldıkları için faydalanın istedim, size sadece tema mağazası açık değil diyebilirdim.size inceleyiniz, indiriniz demedim farkında iseniz tamamen sizin tercihinize sundum.

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bir tema için telefonun genel durumlarını belirleyici olduğunu sanmıyorum, arayüzü gayet hoş 3 - 4 çeşit simge seçeneği var. sonuç olarak cep telefonu ne bekliyorsunuz ki. Bu tema saplantılı kişiler sanırım saatte bir tema değiştiriyor, bence çok abartmaya gerek yok, hızlı ve sorunsuz olsun şık bir telefon olsun yeterli (oppo reno 2Z)

Dolaylama

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben de tema mağazası takıntılılardanım. Yılda bir iki defa tema değiştiririm. Olayı mantığıma uyduracak bir sebep bulamadığım için taktım tema olayına. Neden, neden tema değiştirilemesin? Açıklama yok.Benim mantıklı açıklamaya en yakın mantıksız açıklamam olaya tema mafyasının müdahale etmesi.
Ben de şu ana kadar 8 adet oppo telefonun satın alınmasına engel oldum.1 kişiye engel olamadım. O da şimdi pişman telefonla video çekerken zırıltı geliyormuş servis normal demiş.