• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Otg bağlantısı sorunu

oppocum

Yazar Üye
Üye
Mesajlar
95
Puanları
50
Herkese öncelikle merhaba RX 17 Neo kullanıyorum otg destekli flash bellek var telefonda indirdiğim filmleri flash diske atmak istiyorum 2-3 gb lik dosyaları atiyor ama 7 gb büyüklükte bir filmi flash diske kopyalayamıyorum. Kopyalamaya başlıyor ardından işleniyor yazıyor ve öyle kalıyor dosya yöneticisine girdiğimde de otg bağlantısı kopmuş oluyor aklıma birkaç sebeb geliyor ama ne kadar doğru bilmiyorum.
1. Telefonun otg bağlantısı açma yerinde 10 dakika işlem yapilmazsa otomatik kapanır gibi bu telefonun saçmalıklarindan biri daha var düşüncem 10 dakika süresi doluyor ve kopyalama işlemi zaman aşımına uğruyor ve bu şekilde kopyalama işlemi başarısız oluyor..
2. Flash belleğin FAT32 olabilmesi bilen bilir FAT32 Dosya formatinda 4gb yukarı dosyalar kopyalanmaz ama bu bilgisayar için geçerli diye biliyordum . NTFS biçimlendirme yapıp denenebilir ama şuan pc de sorun olduğunda bunu deneyemiyorum.

Evet arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan kimse yardımcı olursa çok sevinirim.
 
Reklam
Üst