Duyuru Otomatik mesaj birleştirme aktif

Webmaster

Co-Admin
Forum Ekibi
Co-Admin
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
81
Forum puanı
53
Puanları
10,660
Forumda son günlerde artan flood yani arka arkaya mesajların önüne geçmek için yeni bir add-on ekledik. Sürekli olarak konularda açıkça belirtilmesine rağmen, forum kurallarında dahi yazmasına rağmen devam eden olaylara karşı artık cezaların ağırlığı artacaktır.

Kayıtlı üye, Emektar üye, Forum Ekipleri, Editör ve Moderatör rankına sahip kişiler yeni add-ondan etkilenecekler, Süper moderatör, yönetici, co-admin ve admin rankları ise bu add-ondan etkilenmeyecek.

10 dakika içinde bir konuya yazdığınız arka arkaya mesajlar birleştirilecektir. Bu sayede görünürlüğü, forumda en son mesajlar bölümünde gözükmesi, konu sahibine bildirim gitmesi engellenmiş olacak yani arka arkaya mesaj yazmanız hiçbir anlam ifade etmeyecek. Buna rağmen inatla forum kurallarını ihlal eden kişiler gerekli cezaları alacaklar. Bu yüzden lütfen forum kurallarını dikkatlice okuyunuz, sadece 12 madde bulunmaktadır.
 
Reklam

asK

Administrator
Forum Ekibi
Kurucu
Admin
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
463
Forum puanı
159
Puanları
10,860
Konum
Ankara
Sınır 10 dakika olarak güncellendi. Artık 10 dakika içerisinde gönderdiğiniz arka arkaya mesajlar birleştirilecek. 5 dakikanın az olduğunu gördük.

Ek: Sırf mesajınız ayrı mesaj olarak gözüksün diye 11. dakikada mesaj atan kişilere geçici uyarı değil kalıcı uyarı verilecek ve ikinci uyarı olmayacak, banlanacak.
 
Üst