• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Duyuru Otomatik mesaj birleştirme aktif

Webmaster

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
103
Puanları
17,850
Forumda son günlerde artan flood yani arka arkaya mesajların önüne geçmek için yeni bir add-on ekledik. Sürekli olarak konularda açıkça belirtilmesine rağmen, forum kurallarında dahi yazmasına rağmen devam eden olaylara karşı artık cezaların ağırlığı artacaktır.

Kayıtlı üye, Emektar üye, Forum Ekipleri, Editör ve Moderatör rankına sahip kişiler yeni add-ondan etkilenecekler, Süper moderatör, yönetici, co-admin ve admin rankları ise bu add-ondan etkilenmeyecek.

10 dakika içinde bir konuya yazdığınız arka arkaya mesajlar birleştirilecektir. Bu sayede görünürlüğü, forumda en son mesajlar bölümünde gözükmesi, konu sahibine bildirim gitmesi engellenmiş olacak yani arka arkaya mesaj yazmanız hiçbir anlam ifade etmeyecek. Buna rağmen inatla forum kurallarını ihlal eden kişiler gerekli cezaları alacaklar. Bu yüzden lütfen forum kurallarını dikkatlice okuyunuz, sadece 12 madde bulunmaktadır.
 
Reklam

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
1,331
Çözümler
20
Puanları
28,350
Sınır 10 dakika olarak güncellendi. Artık 10 dakika içerisinde gönderdiğiniz arka arkaya mesajlar birleştirilecek. 5 dakikanın az olduğunu gördük.

Ek: Sırf mesajınız ayrı mesaj olarak gözüksün diye 11. dakikada mesaj atan kişilere geçici uyarı değil kalıcı uyarı verilecek ve ikinci uyarı olmayacak, banlanacak.
 
Üst