Oyun İçin Güncelleme Bekleyenler(ÇÖZÜM)

notag61

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oppo reno 4 lite kullanıcısıyım. Wildrift , Pubg , Mobile Legends gibi uygulamarı x8sandbox üzerinden açacaksınız ve güncelleme gelene kadar bu şekilde oynayacaksınız , bende dahil. Ben videoda mobile legends için nasıl 60 fps olacağını anlattım sizde wildrift yükleyeceksiniz ve iyi oyunlar.

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 4 lite kullanıcısıyım. Wildrift , Pubg , Mobile Legends gibi uygulamarı x8sandbox üzerinden açacaksınız ve güncelleme gelene kadar bu şekilde oynayacaksınız , bende dahil. Ben videoda mobile legends için nasıl 60 fps olacağını anlattım sizde wildrift yükleyeceksiniz ve iyi oyunlar.
Eyw ya çok iyi oldu bu
Mesajlar birleştirildi:

AslnExe© ekle oynayalım

Myking

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
bende yükledim fakat oyun acılmıyor wildrift mobil legend acılıyor .

Zuko

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Wild rift için deneyen varsa yazabilir mi

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Wild Rift oyunundaki sorun yazılım ile alakalı. Siz Mobile Legends oyununu sandboxtan açarsanız Mobile Legends cihazınızın bilgilerini doğru bir şekilde alamayacaktır(kısaca sizi farklı bir cihaz olarak tanıyor). Bu sebeple HFR modunu aktifleştirebiliyorsunuz. Wild Rift sorunu ekstra bir uygulama ile çözülemez.

notag61

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Wild Rift oyunundaki sorun yazılım ile alakalı. Siz Mobile Legends oyununu sandboxtan açarsanız Mobile Legends cihazınızın bilgilerini doğru bir şekilde alamayacaktır(kısaca sizi farklı bir cihaz olarak tanıyor). Bu sebeple HFR modunu aktifleştirebiliyorsunuz. Wild Rift sorunu ekstra bir uygulama ile çözülemez.
Yazılım ile alakalı evet fakat sadece reno 4 lite da olduğu için yine mobile legends oyununda olduğu gibi farklı bir cihaz olarak görebilse bu sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum