Çözüldü Realme 6 Pro LOGG-ING

findiknet

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Hayırlı günler. Bugün telefonda Bildirim çubuğuna böyle bir ibare geldi neyaptıysam kaldıramadım reset vs. Bir çok şey denendi. Çalışan hizmetler arkaplan falan kapattım yok duruyor bu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-26-16-47-07-13_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.jpg
    Screenshot_2021-01-26-16-47-07-13_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.jpg
    470.6 KB · Görüntüleme: 19

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hayırlı günler. Bugün telefonda Bildirim çubuğuna böyle bir ibare geldi neyaptıysam kaldıramadım reset vs. Bir çok şey denendi. Çalışan hizmetler arkaplan falan kapattım yok duruyor bu.
İnternet sağlayıcınız dan ayarlardan realme den gelen bildirimleri kaldırınız izin vermişsiniz sanırım.oradan bildirmler geliyor.

findiknet

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
İnternet sağlayıcınız dan ayarlardan realme den gelen bildirimleri kaldırınız izin vermişsiniz sanırım.oradan bildirmler geliyor.
bildirim gibi değil ama bu sistem saati alarmı gibi görsel birşey galiba ufaklık *#800# yapmış neyaptıysan bidaha yap dedim şimdi. galiba test sayfası hata kodu oluştuyor. Kayıt falan alıyor. Ne olduğunu tam anlamadım ama gene kaldıramadım kurcalıyorum menüleri.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
bildirim gibi değil ama bu sistem saati alarmı gibi görsel birşey galiba ufaklık *#800# yapmış neyaptıysan bidaha yap dedim şimdi. galiba test sayfası hata kodu oluştuyor. Kayıt falan alıyor. Ne olduğunu tam anlamadım ama gene kaldıramadım kurcalıyorum menüleri.
Bir çok şeyi diyorsunuz denedim hard reset mi yoksa fabrika ayarlarına mı döndürdünüz hangisi?

findiknet

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Başına gelen olursa *#800#. Ordan ekran kaydı ile birlikte ben wifi feedback oluşturup kaydedip kayıtı sildim kalktı. Galiba ufaklık denk düşürüp sağına soluna basarken yarım kaldı kaç saatir uğraşıyorum. Cevap için teşekkürler.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Başına gelen olursa *#800#. Ordan ekran kaydı ile birlikte ben wifi feedback oluşturup kaydedip kayıtı sildim kalktı. Galiba ufaklık denk düşürüp sağına soluna basarken yarım kaldı kaç saatir uğraşıyorum. Cevap için teşekkürler.
Çözümü buldunuz mu yani?

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Diğer arkadaşlar için çözümü: Telefon kısmına *#800# yazın ve gelen menüden "Default" sekmesine girin. "Stop Logging" yazısına tıklayın, sorun çözülecektir.

findiknet

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Bir çok şeyi diyorsunuz denedim hard reset mi yoksa fabrika ayarlarına mı döndürdünüz hangisi?
Hard reset- fabrika ayarına dönmeden halledebildim kaza bela buldum öyle bir menü olduğunu da bilmiyordum. Üreticiye arza kaydı oluşturuyor ve gönderiyor ekran videosu ekleyip. Android Geliştiriciler için bir bölüm gqliba