Yardım Rehbere kişi kaydetme

MrNobody

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba. Kısa bir zaman önce OPPO kullanıcıları arasına katıldım ben de.
Rehber uygulamasını bir sevemedim. Yeni kişi kaydederken SIM karta kaydetme seçeneği çıkmıyor. Nasıl ayarlarız. Ayrıca rehberde şu an görüntülenen kişiler gmail hesabıma eşitlenen kişiler mi yoksa sım kartta kayıtlı olanlar mı bunu da anlayamadım.
3. Parti uygulama yüklemek dışında sizler nasıl çözümler geliştirdiniz, yardımları bekliyorum.

erengul04

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Arkadaşlar merhaba. Kısa bir zaman önce OPPO kullanıcıları arasına katıldım ben de.
Rehber uygulamasını bir sevemedim. Yeni kişi kaydederken SIM karta kaydetme seçeneği çıkmıyor. Nasıl ayarlarız. Ayrıca rehberde şu an görüntülenen kişiler gmail hesabıma eşitlenen kişiler mi yoksa sım kartta kayıtlı olanlar mı bunu da anlayamadım.
3. Parti uygulama yüklemek dışında sizler nasıl çözümler geliştirdiniz, yardımları bekliyorum.
Oppo telefonlarda kişileri telefon hafızasına yada Google'a kaydedebilirsiniz. Başka seçenek bulunmuyor.

Upvote 0

MrNobody

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sakıncası şöyle olabilir. Senkronizasyon kapalı kullanıyorum telefonu. Kayıt yaparım, yaparım. Eşitleme yapmadığım durumda, kaybedebilirim.
Mesajlar birleştirildi:

Nasıl.
Kişilere gelin oradan sağdaki 2 noktaya basın> ayarlara girin> sim kişilere girin> orada isterseniz sağ üstte + işaretine basarak sim karta kişi ekleyin isterseniz 2 noktaya basarak içe dışa aktar yapabilirsiniz.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Aynı yöntemle sim' e ve telefona bakın oradan görebilirsınız. İstediklerinizi sim e aktarabilirsiniz buralardan

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-11-09-19-04-83.jpg
    Screenshot_2020-12-11-09-19-04-83.jpg
    221 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2020-12-11-09-18-32-12.jpg
    Screenshot_2020-12-11-09-18-32-12.jpg
    219.2 KB · Görüntüleme: 30
Upvote 0