Reno 2 Z Yazılım Güncellemesi ColorOS 7.1 C.32 (Son Sürüm: 09/09/2020)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Yedekleme için birebir indirip bir köşede bulundurmak lazım elinize sağlık

kerim01

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
merhaba sıte sakınlerı ıkıncı el oppo reno2z aldım cph model 1951 bu cıhazı aldım parasını odedım lego aracılıgı ıle eve geldım format atmak ıcın kapattım tekrar acıldıgında kod ısıyor ne yaptımsa o duvarı asamadım buradakı versıonu ındırdım rocovery modda ınstall stroge dıyorum yıne sıfre ısıyor bırdaha aldıgımız arkadasa ulsamadık aldıgımız gun patladı elımızde parmaz ızıde var cıhazda user lock da var frımware yuklesem emınım guvenlık kodu acılacak ama ama o user lock ızın vermıyor buna yazılım yukleyebılecegımız bır tool varmıdır acaba dırek kablo yu takıp frimware gosterıp o sekılde sımdıden teşekkurler

W

wittroc

Guest
merhaba sıte sakınlerı ıkıncı el oppo reno2z aldım cph model 1951 bu cıhazı aldım parasını odedım lego aracılıgı ıle eve geldım format atmak ıcın kapattım tekrar acıldıgında kod ısıyor ne yaptımsa o duvarı asamadım buradakı versıonu ındırdım rocovery modda ınstall stroge dıyorum yıne sıfre ısıyor bırdaha aldıgımız arkadasa ulsamadık aldıgımız gun patladı elımızde parmaz ızıde var cıhazda user lock da var frımware yuklesem emınım guvenlık kodu acılacak ama ama o user lock ızın vermıyor buna yazılım yukleyebılecegımız bır tool varmıdır acaba dırek kablo yu takıp frimware gosterıp o sekılde sımdıden teşekkurler
Bunun hakkında konu açarsanız daha iyi olacaktır.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Herkese merhaba,
Bir sorun mu yaşıyorum bilemediğim için yeni başlık açmaktansa buraya yazayım dedim.
2 Haziran'da Oppo Reno 2Z aldım. Kurulumu tamamladıktan sonra A.24 sürümü de dahil 2 güncellemeyi peş peşe OTA üzerinden, yazılım güncellemesi kısmından aldı.
Ancak titreşimi fabrika çıkışından arızalıydı. Servise bıraktım, 20 gün sonra yeni cihazla değişimi yapıldı.
Yeni gelen cihazım CPH1951 varyantı ve A.12 sürümü yüklü geldi. bu sürümden sonra, 2 farklı güvenlik güncellemesi olmasına rağmen hiçbirisini yazılım güncellemesi kısmından algılamadı. Oppo Türkiye'den A.22 sürümünü indirip kurdum. A.24 Mayıs güvenlik güncellemesini yine algılamıyor yazılım güncellemesi kısmından.
Acaba 1951 varyantı için mi değil bu güncellemeler, yoksa otomatik güncellemeler ile ilgili bir sorun mu var cihazda.
Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Herkese merhaba,
Bir sorun mu yaşıyorum bilemediğim için yeni başlık açmaktansa buraya yazayım dedim.
2 Haziran'da Oppo Reno 2Z A.24 sürümü de dahil 2 güncellemeyi peş peşe OTA üzerinden yazılım güncellemesi kısmından geldi.
Ancak titreşimi fabrika çıkışından arızalıydı. Servise bıraktım, 20 gün sonra değişimi yapıldı.
Yeni gelen cihazım CPH1951 varyantı ve A.12 sürümü yüklü geldi. Bu sürümden sonra 2 farklı güvenlik güncellemesi olmasına rağmen hiçbirisini yazılım güncellemesi kısmından algılamadı. Oppo Türkiye'den A.22 sürümünü indirip kurdum. A24 Mayıs güvenlik güncellemesini yine algılamıyor yazılım güncellemesi kısmından.
Acaba 1951 varyantı için mi değil bu güncellemeler yoksa otomatik güncellemeler ile iglili bir sorun mu var cihazda.
Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa memnun olurum, şimdiden teşekkürler.
Bizim cihazlarda CPH1951 seri numarası kullanılıyor ama çoğu kişi A.24 güncellemesini almış bulunmaktaydı. Eğer algılamadıysa rom'u siteden indirip recovery mode ile yükleyebilirsin.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bizim cihazlarda CPH1951 seri numarası kullanılıyor ama çoğu kişi A.24 güncellemesini almış bulunmaktaydı. Eğer algılamadıysa rom'u siteden indirip recovery mode ile yükleyebilirsin.

Hızlı cevabınız için teşekkür ederim. İndirip kurmak sorun değil ama neden OTA üzerinden algılamadığını merak ediyorum açıkçası. Sonuçta 1945-1951 varyantı fark etmeksizin model Renoz 2Z ve bu cihazlar için yayınlamış sürümler.
Ana sürüm (ColorOs 7) güncellemesi sebebiyle ara güncellemelerin OTA olarak yayınlanmasını durdurmuş olabilirler mi acaba?

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Hızlı cevabınız için teşekkür ederim. İndirip kurmak sorun değil ama neden OTA üzerinden algılamadığını merak ediyorum açıkçası. Sonuçta 1945-1951 varyantı fark etmeksizin model Renoz 2Z ve bu cihazlar için yayınlamış sürümler.
Ana sürüm (ColorOs 7) güncellemesi sebebiyle ara güncellemelerin OTA olarak yayınlanmasını durdurmuş olabilirler mi acaba?
Hiçbir fikrim yok bu konuda ama birkaç kişi daha söylüyordu algılamadığını ve varyantı ile alakalı bir durum değil gibi duruyor. Major sürüm yayınlanıyor diye güvenlik güncellemesi aksayamaz diyebilirim.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hiçbir fikrim yok bu konuda ama birkaç kişi daha söylüyordu algılamadığını ve varyantı ile alakalı bir durum değil gibi duruyor. Major sürüm yayınlanıyor diye güvenlik güncellemesi aksayamaz diyebilirim.

Net emin olmak için ColorOs7 ve Android 10'u bekleyeceğiz sanırım.
Cevaplar için tekrar teşekkürler.

Dogan

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno 2 Z telefonunuz için en güncel yazılım güncellemesini buradan takip edebilirsiniz. Reno 2 Z Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır detaylı anlatıma aşağıdan erişebilirsiniz.

Yazılım güncellemesini yapmak için adımlar:
1- Yukarıdaki en güncel sürüm yazılımı telefonunuza indirin(Wi-Fi ile indirmeniz tavsiye edilir).
2- Telefonunuzun mutlaka bir yedeğini alın.
3- Telefonunuzu şarja bağlamanız tavsiye edilir, eğer bağlamıyorsanız şarjınızın %40'tan daha fazla olduğundan emin olun.
4- En güncel sürümü indirdikten sonra Ayarlar'dan Sistem Güncellemelerine gidin.
5- Telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılacak ve güncelleme işlemi başlayacaktır. Güncelleme 5-25 dakika arası sürebilir.

Oppo Reno 2 Z En Güncel Sürüm bilgileri:
Sürüm Numarası: CPH1951_11_A.22
Boyut: 2,7 GB
Güncelleme Tarihi 29/04/2020

İndirmek için:
Coloros 7 mi bu
Mesajlar birleştirildi:

F
Flash tool var onu deneyebilirsin