Yardım Reno 2z Güncellemeleri Algılamıyor.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Herkese merhaba
Gün içinde farklı bir konuya da yazdım ama çözemeyince yardım için yeni bir konu açmak istedim.
Oppo Reno 2Z (CPH1951) telefonum kutudan EX_11_A.12 sürümü ile çıktı. İlk kurulumdan sonra ayarlardan yazılım güncellemesi yapmak istedim ama yazılımınız güncel uyarısı aldım. Ama nisan (A.22) ve mayıs (A.24) güvenlik güncellemeleri olduğunu biliyorum çünkü şu an kullandığım telefon ikinci reno 2z. İlki üretimdeki titreşim hatası nedeniyle değişmişti. İlk telefon açar açmaz her iki güncellemeyi de tespit edip yüklemişti.
Daha sonra oppo web sitesinden A.22 sürümünü indirip kurdum. İlk başlatmadan sonra tekrar yazılım güncelleme yaptım ayarlardan ama yine yazılımınız güncel uyarısı çıktı.
Recovery konsolundan da denedim no downloadable version detected (indirilebilir versiyon bulunamadı) uyarısı çıktı
Kısacası telefonum güncellemeleri tespit edemiyor. Benzer sorunu yaşayan var mı?
Daha sonra düzeldi mi ya da çözüldü mü, çözüldü ise nasıl çözüldü yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Cihaz seri numaralarına göre sırayla dağıtıyorlar güncellemeleri. Beklemeniz gerekiyor maalesef.

Upvote 0

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Cihaz seri numaralarına göre sırayla dağıtıyorlar güncellemeleri. Beklemeniz gerekiyor maalesef.
Cevabınız için teşekkür ederim ama sorguladığım güncelleme Coloros 7 güncellemesi değil, nisan ve mayıs güncellemeleri. Onları bulmuyor cihaz. Sürekli yazılımınız güncel diyor. Zaten yazılım güncelleme ekranından özelliklere (features) tıklayınca yeni ekranda sürüm ile ilgili notları da göstermiyor. Sürüm bilgisi yok diyor. Ekran görüntüsünü paylaşıyorum.
Bu durum da bana fabrikja çıkışında, ilk rom flaşlanırken bir sorun olduğunu düşündürüyor.

Ekli dosyalar

• Version-Info.png
    Version-Info.png
    127 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Upvote 0