Reno 2z kamera hakkında

Yyun

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Gcam kurduğum reno2z cihazımda kendi kamera uygulaması daha iyi fotoğraflar çekiyor bence. Gcamı kaldırdım bu yüzden. Fotoğraf çekme konusunda hiçbir şey bilmiyorum ama kendimce,
IMG20201209163628.jpg
kendi kamera uygulamasından çektiğim bazı fotoğrafları paylaşıyım. Bu arada tavsiyelerinize açığım nasıl daha iyi fotoğraflar çekebilirim sizce
IMG20201209165924.jpg
IMG_20201129_121959.jpg
IMG20201129153739.jpg

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Ortam ve ışıkda önemli tabiki sizin pozlamanızda kendi kamerası bence daha iyi çekimler çıkarabiliyor benim görüşüme gcam kullanıp denedim pekde bir fark göremedim.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Kesinlikle bende katılıyorum, Reno 2Z'de kendi kamerası çok daha iyi çekimler çıkarıyor. Ama Oppo A5 ve A9'da Gcam bazı sahne ve ışıklarda daha iyi...

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Kesinlikle bende katılıyorum, Reno 2Z'de kendi kamerası çok daha iyi çekimler çıkarıyor. Ama Oppo A5 ve A9'da Gcam bazı sahne ve ışıklarda daha iyi...
İnternette fotograf çekim tekniklerine bakabilirsiniz kameranız kötü bile olsa pro düzeyde ışık ve ortama bağlı olarak çekim yapabilirsiniz :)

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
İnternette fotograf çekim tekniklerine bakabilirsiniz kameranız kötü bile olsa pro düzeyde ışık ve ortama bağlı olarak çekim yapabilirsiniz :)
Kesinlikle teknik çok önemli :) Bende Reno 2Z kullanıyorum, diğer modeldeki arkadaşlara bende hep aynılarını söylüyorum ışığa göre uzman modunda çok daha işler çıkarılabiliyor :)