Reno 2z kamera sorunu

Osii15

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhabalar öncelikle reno2z kullanıyorum kamerası güncellemelerden sonra pastel boya gibi oldu coloros 6 da cam gibi fotoğraf çeken telefon düşük ışıkta monomi pastel boyası gibi foto çekiyor inanın soğudum fabrika ayarları hard reset hepsini denedim çözüm yok mi 8 den geçtim sirf ekran ve kamera için ama yanlış yapmışım halbuki 2z nin sensörü mi8 inkin üst serisi Apple gibi eskitme ye gidiyor oppo da

Osii15

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
OPPO'nun kendi kamera yazılımı stabil değil, düzelmesi için güncelleme beklemeniz veya GCam gibi modlu uygulamalar kullanmanız daha yararlı olacaktır.

GCam : MOD - Reno 2z Gcam Uygulamasi (Android 10)
Yükledim ama mediatek işlemcide stabil çalışmıyor kare kare gidiyor kamera sizinde soylediginiz gibi kamera yazılımı stabil değil üzerinde fazla dustuklerindenn emin degilim beklicez bı sonraki güncellemeyi mecbur olmadı farklı marka arayışına gecicem

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhabalar öncelikle reno2z kullanıyorum kamerası güncellemelerden sonra pastel boya gibi oldu coloros 6 da cam gibi fotoğraf çeken telefon düşük ışıkta monomi pastel boyası gibi foto çekiyor inanın soğudum fabrika ayarları hard reset hepsini denedim çözüm yok mi 8 den geçtim sirf ekran ve kamera için ama yanlış yapmışım halbuki 2z nin sensörü mi8 inkin üst serisi Apple gibi eskitme ye gidiyor oppo da
Dostum bu sorun tek Reno 2z için olmadı tüm oppo ürünlerinde oldu sanki ön kamera daha iyi çekiyor gibi şuan demi android 11 le büyük performans artışı olcağı söylendi tema mağazası karanlık mod bir çok şey ama kameraya vurgulanmadı arkadaşımızın dedigi gibi stabil çalışmıyor oppo kamera yazılımı şuan ama bu bomba patlatcaklar galiba çok yüksek ihtimal Reno 4 lite 108 megapiksel kamera yazılımı var yani vizede güzel bişi yapacaklar gibi