Tartışma Reno 2Z Mayıs Güvenlik Güncellemesi

karboran

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar herkese merhaba;

İlk açtığım konu ile bugün CPH1951EX_11_A.24 güvenlik güncellemesini almış bulunuyorum. Umarım belirtilen Android 10 yükseltmeside Haziran 2020 içerisinde gelir. Zira ColorOS 7 yi merakla bekliyorum.

Sizlerinde bu konuda güncel görüşlerinizi almak isterim.

Sağlıkla Kalın.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Twitterdan Oppo Türkiye'ye attığım mesaja dönüş şöyle,

"Merhaba,Reno 2Z modelimizin, 2020 yılının üçüncü çeyrekte Android 10 güncellemesi alması planlanmaktadır. Yeniliklerden ve güncelleştirmelerden bilgi almak için OPPO TÜRKİYE sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. "

İnstagramda da yorumlar kısmına böyle yanıtlar gelmekte.
Kısaca, Haziran ayında gelmeyecek. Ama belki şu düşünce tarzı da olabilir "Haziran ayı dedik ama bir terslik çıkma durumunda, müşteri tepkisi yerine 3.çeyrek diyelim, işimiz garanti olsun" :)

itolgasezer

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
YouTube dan falan baktım android 10 coloros 7 baya değişiklik var çok güzel olmuş bende heycanla bekliyorum

W

wittroc

Guest
Adamlar iyice salmış. Yorumlarda "Reno 4 ne zaman alacak?" demişler, direkt otomatik cevabı yapıştırmışlar: "2020 üçüncü çeyrek." :D
Şahsen ben haziranda geleceğini düşünmüyorum. Gelirse en erken temmuz başında gelir.​

Sisoko

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
İlk güncelleme büyük olasılıkla Reno 10X, Reno ve Reno Z modellerine gelicek. Bu cihazlara gelmeden Reno2 Z'ye gelmez.

Sisoko

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Benim Reno Z cihazım mayıs ayı güvenlik yaması güncellemesini 6 Mayıs gibi aldı. Reno2 Z ise 3 Haziran'da. Oppo Reno aralık ayında betadaydı. Reno2 Z ise mart ayında. Benim dediğim cihazların Haziran ayında Android 10 alma olasılığı yüksek.

W

wittroc

Guest
Benim Reno Z cihazım mayıs ayı güvenlik yaması güncellemesini 6 Mayıs gibi aldı. Reno2 Z ise 3 Haziran'da. Oppo Reno aralık ayında betadaydı. Reno2 Z ise mart ayında. Benim dediğim cihazların Haziran ayında Android 10 alma olasılığı yüksek.
Betaya göre konuşmak pek de mantıklı değil. Ona bakılırsa Reno Z ve Reno 2Z arasında 5 gün var.

W

wittroc

Guest
Güncelleme geldiğinden beri şarjım çok çabuk bitiyor. Bütün gün elime almıyorum, aldığımda da %70 şarjı kalmış oluyor. Ayrıca geceleri de %10 gibi bir düşüş var. Umarım güncelleme kaynaklı değildir.

Sisoko

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Telefonu kapat. Biraz bekle. Yeniden başlat. Şarj edeceğin zaman telefonu kapalı olarak şarj et. Düzelmiyorsa güncelleme kaynaklı olabilir.