Reno 2Z Mesaj Bildirim

qrace07

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba, benim mesajların içinde resimde görüldüğü gibi Bildirimler Altında mesajlar geliyor. Nasıl oldu onu dahi biilmiyorum. Çözümü var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-08-00-54-56-69.png
    Screenshot_2020-05-08-00-54-56-69.png
    94.8 KB · Görüntüleme: 29

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Sanırım mesaj içeriği teslimatla ilgili, satın aldığınız siteyle ilgili olabilir sanırım öyle düşünüyorum.

Upvote 0

qrace07

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sanırım mesaj içeriği teslimatla ilgili, satın aldığınız siteyle ilgili olabilir sanırım öyle düşünüyorum.
Tek bir siteyle ilgili gelen mesajlar bulunmuyor. Migros, N11, Trendyol, Sürat Kargo, Garanti, Ziraat, Vodafone vs. mesajlar bu şekilde başlık altında geliyor ama normal mesaj bölümüne de yukarda yazdığım yerlerden gelen mesajlarda düşebiliyor. Çözemedim, daha önce hepsi normal mesaj olarak geliyordu.

Upvote 0

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Bende de sadece belirli yerlerden gelen mesajlar daha çok bir firmadan veya bankadan gelen mesajlar aynı şekilde bildirimler diye klasör tarzı birşeyin içinde geliyor ayarları kurcaladım ama herhangi bir ayar bulamadım.

Upvote 0

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Bildirim gruplama ayarlarınızı kontrol eder misiniz? Ayarlar'a girip arama çubuğuna grup yazın. Telefonum şu an yanımda değil bakamıyorum nerede olduğuna.

Upvote 0

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
SS'ini atarım buraya telefonuma eriştiğimde yanlış hatırlamıyorsam böyle bir şey vardı.

Upvote 0