Reno 2z orjinal kılıf arıyorum

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar.
Beğenerek kullandığım Reno2z nin kutusundan çıkan orjinal kılıfı üstüne basıldığı için çatladı ve kullanırken rahatsız ediyor. Kutudan çıkan orjinal kılıfları satan bir yer yok mu? Nasıl satın alabiliriz bu kılıfları

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhaba arkadaşlar.
Beğenerek kullandığım Reno2z nin kutusundan çıkan orjinal kılıfı üstüne basıldığı için çatladı ve kullanırken rahatsız ediyor. Kutudan çıkan orjinal kılıfları satan bir yer yok mu? Nasıl satın alabiliriz bu kılıfları
efendim kilif alcaksaniz ciceksepetinden yada en yakin telefon dukkanindan labilirsiniz orjinal derken kaliteli herhalde slikonlu almanizi pek tercih etmem gunes oldugu zamanlar kilifinizin rengi sarilasir siyah almanizi öneririm size bagli efendim

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
efendim kilif alcaksaniz ciceksepetinden yada en yakin telefon dukkanindan labilirsiniz orjinal derken kaliteli herhalde slikonlu almanizi pek tercih etmem gunes oldugu zamanlar kilifinizin rengi sarilasir siyah almanizi öneririm size bagli efendim
Orjinalden kastım, telefonu alırken kendi kutusundan çıkan telefonun yanında gelen kılıf. Piyasada bu kılıfı bulamıyorum.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar.
Şeffaf olanimi diyorsunuz acaba kenarlari sert korumali olanmi

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Anladığım kadarıyla kutu içeriğinden çıkan kılıfları piyasada bulamıyoruz. Bu yüzden ben de uyumlu olan farklı bir marka kılıf sipariş ettim. "Microcase Oppo Reno 2Z Frameless Serisi Sert Rubber Kılıf" olarak geçiyor piyasada. Görünüşü biraz farklı geldiği için hoşuma gitti. Kullanım açısından da bir sorun çıkmaz umarım. Teslim aldıktan sonra deneyip göreceğiz