Tartışma Reno 3 pro ColorOS11 güncellemesi geldi

zooom

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Bugün öğlen android 11 güncellemesini aldım. Tam emin olmamakla beraber sanki Reno 4te olduğu gibi şarj çabuk bitiyor gibi geldi.Tecrube eden varsa bilgi paylaşabilir mi?

Ksk61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Bugün öğlen android 11 güncellemesini aldım. Tam emin olmamakla beraber sanki Reno 4te olduğu gibi şarj çabuk bitiyor gibi geldi.Tecrube eden varsa bilgi paylaşabilir mi
Şarj süresinde sorun yok gibi. Birkaç gün kullandıktan sonra daha iyi anlaşılır. Yalnız benim şarj süresi yüzde 70 e indiğinde 2 saat 15 dk. sonra sayaç sıfırlandı. Tekrar full yaptım. Bakalım aynı şey olacak mı. Birde play store bildirimi gelmişti. Okudum sildim bildirimi. Ancak play store ikonundaki bildirim noktası durmaya devam etti. Cihazı yeniden başlattım, ikondaki bildirim noktası silindi. Genel anlamda görüşüm 10 sürümünden çok farklı değil. Kullandıkça belki farkları görürüz. Kolay gelsin.

Ksk61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Kamera da extra HD eklenmiş. Daha önce varmıy dı hatırlamıyorum. Sistem arayüzü akıcılığı daha iyi olmuş. Her zaman açık ekranda metin yazılabiliyor. Ayrıca kullanılmadığında pil tasarrufu yapılabilir. Mutlaka arka plan çalışmalarında da birçok iyileştirme vardır. Güncelleme içeriğinde birçok şey yazıyor ancak arkadaşların yine kullanırken tespit ettiği yenilikler olursa paylaşırlarsa mutlu oluruz. Kolay gelsin.

Alig

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Bende yeni güncelleme yaptım ilk izlenim gayet iyi pil konusunda bende bir değişiklik olmadı sanki hala aynı birde tema mağazası geldi dedilerdi nerde o :)

surveyor

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Dün Android 11 güncellemesini yaptım. Hard reset atıp, yedeklerden yeniden yükledim. Şu an için sorun yok. Pek çok kişiselleştirme gelmiş. Yüklemenizi tavsiye ederim. Ayrıca forumda bir arkadaş Tema mağazasının 8.0 sürümünü yayınlamıştı. onu yükleyince ücretsiz temalar ve yazı tipleri çıkıyor. Bölgeyi Hindistan yapıp cihazı yeniden başlatırsanız ücretli temalara ulaşmak da mümkün. Ancak ücretli temaları full yapan setedit veya imod çalışmıyor.

ColorOs 11 de çalışan tema apk | OPPO Türkiye Forum - Türkiye'nin en büyük OPPO forum ortamı (oppoturkiye.org)

emre19003

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bence pil performansı güncellemeden sonra düştü önceden daha uzun gidiyordu şimdi çok hızlı düşüyor güç tasarrufu açık olmasına rağmen bence ara bir güncelleme ile aşılır diye düşünüyorum

surveyor

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Reno 4 lite kadar olmamakla birlikte evet şarj bir miktar daha hızlı bitiyor kullandıkça fark artıyor. Sanırım oppo mühendisleri şarj konusunda toptan sınıfta kaldı

surveyor

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
cihaz her şarjda daha kötü oluyor. akıl alır gibi değil. Türkiye de fabrika kurmuşlar. Hikaye. Neredeyse tüm cihazlarında şarj problemi ortaya çıkan bir firma haline geldiler. umarım bu işe bir çözüm bulurlar.