Reno 4 lite c30 yeni pil tüketimi için iyileştirme güncellemesi

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Reno 4 lite modeline 171 mb lık güncelleme geldi. Pil ömrü hakkında yollandığı belirtilmiş umarım düzelir pil sorunu.

Ekli dosyalar

• IMG_20210821_200417.jpg
    IMG_20210821_200417.jpg
    238.2 KB · Görüntüleme: 37

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bnmde reno 4 lite ama glmedi gunceleme
Bana bugün geldi. Bilmiyorum sizin cihaza neden gelmedi ama gelir yakındır yani sürekli kontrol edin. Aynı cihaz sonuçta illaki gelir. Sorun gelmesinden çok geldiği zaman bi işe yaraması. Opponun şuana kadar yolladıklarına güncelleme demeye bin şahit ister. İnşallah faydalı olur da şu lanet telefon bi nebze olsun kullanılabilir hale gelir.

TefoO21

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bana bugün geldi. Bilmiyorum sizin cihaza neden gelmedi ama gelir yakındır yani sürekli kontrol edin. Aynı cihaz sonuçta illaki gelir. Sorun gelmesinden çok geldiği zaman bi işe yaraması. Opponun şuana kadar yolladıklarına güncelleme demeye bin şahit ister. İnşallah faydalı olur da şu lanet telefon bi nebze olsun kullanılabilir hale gelir.
Sen güncelleme yaptnmi .Peki şuan batarya nasıl kardeşim bı fikrin varmi

rainboy

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Güncelleyenler fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim sorun ve iyileştirme olarak ...

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Güncelleyenler fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim sorun ve iyileştirme olarak ...
Şahsen bi tık ilerleme kaydedildiğini farkettim ben. Özellikle ısınma konusunda birşeyler yapılmış gibi. Konuşurken bile ısınan telefon şuan biraz daha iyi. Tabi bi kaç saatlik izlenim bu daha uzun süre kullanımda neler olur bilemem.

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ben yaptım şu anda değişiklik göremedim.

rainboy

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Korkuyorum telefon u güncellemeye daha kötü olacak diye daha bakmadım bana gelmiş mi diye güncelleme siz kullanın yarın fikirlerinizi söylersiniz