Yardım Reno 4 Netflix Hd

batumuhan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Merhaba satın alırken baktığımda netflix için hd olduğu yazıyordu. Şu an cihazı aldım,kontrol ettiğimde cihazda l3 var ve sd oynatıyor. Sizlerde de durum böyle mi?

batumuhan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Telefona ayarlardan gelen güncellemeyi yapmıştım. Başka şekilde rom vs ellemedim. Şu an CPH2113_11_A.28 sürümü yüklü. Başka reno 4 kullancılarında hd yürütme mevcut
Telefonu amazondan aldım tr garantili.Çözülmeyecek bir durumsa iade edeceğim.Teşekkürler şimdiden

Upvote 0

Kemal58

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Screenshot_2021-02-28-12-02-26-60.jpg

Mesajlar birleştirildi:

Böyle yazmıyor mu

Upvote 0

leeshore

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
cihazı ilk aldığımda l1 full hd idi. fakat şuan sd l3 görünüyor.
Neden böyle olmuş olabilir ki

Upvote 0

leeshore

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
müşteri hizmetleri sorunun çözümü için oppo ile görüşülmesi gerektiğini söylüyor.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
En yüksek paket kullanıyorum. İpad ve pc'de full hd izleyebiliyorum. Garip olan da bu zaten kimi kullananlarda l1 mevcut bazı kişilerde de l3'e döndü
Son zamanlarda, bir dizi Android telefonun Netflix, Google Play Filmler ve Amazon Prime Video gibi hizmetler aracılığıyla HD video akışı sağlayamadığı ortaya çıktı.
Mesajlar birleştirildi:

Abonelik şartlarınız hd mi eminmisiniz Netflix'in sorunu eğer aboneliğiniz hd ise telefon bunun alt yapısı var Netflix'in sorunu oluyor sunduğu içerik gereği
Telefonunuz Widevine L1 sertifikasına sahip değil ise 4k paketi de alsanız sd izlersiniz.
DRM info uygulaması ile telefonun hangi sertifikaya sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.
Mesajlar birleştirildi:

Netflix HD uyumlu akıllı telefonlar
Oppo akıllı telefonlar
Oppo A73
Oppo A93
Oppo F17
Oppo F17 Pro
Oppo Find X2
Oppo Find X2 Pro
Oppo Reno3 Pro
Oppo Reno 4
Oppo Reno 4 F