Yardım Reno 4 TV'ye Ekran Yansıtma Sorunu

Leans

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
İyi forumlar dostlar. Reno 4 telefonumdan televizyona ekran yansıtmak istediğimde saniyelik ana menüyü görüyorum sonrasında aniden arkaplan resmi yakınlaşıyor ve donuyor. Bunu daha önfe yaşayan oldu mu ? Telefonluk mu yoksa yazılımda mı bir hata var merak ettim açıkçası.

Şimdiden teşekkürler.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İyi forumlar dostlar. Reno 4 telefonumdan televizyona ekran yansıtmak istediğimde saniyelik ana menüyü görüyorum sonrasında aniden arkaplan resmi yakınlaşıyor ve donuyor. Bunu daha önfe yaşayan oldu mu ? Telefonluk mu yoksa yazılımda mı bir hata var merak ettim açıkçası.

Şimdiden teşekkürler.
ColorOS12 Android 12 güncellemesi yaptınız mı?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet yaptım ColorOS 11.1 de de sorun vardı hâlâ var.
Ayarlar >uygulama yönetimi> uygulama listesi >sağdaki 2 noktaya basınız sistame ait olanları göster dedikten sonra arama listesine ekran yansıtma yazınız sonrasında saklama alanı kullanımdan ön belleği ve verilerinizi siliniz telefonu yeniden başlatınız ve yeniden dener misiniz.

Upvote 0

Leans

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Ayarlar >uygulama yönetimi> uygulama listesi >sağdaki 2 noktaya basınız sistame ait olanları göster dedikten sonra arama listesine ekran yansıtma yazınız sonrasında saklama alanı kullanımdan ön belleği ve verilerinizi siliniz telefonu yeniden başlatınız ve yeniden dener misiniz.
Şuan denedim ancak sorun hala devam ediyor. Tvdeki ekranın görüntüsünü ekledim.

Ekli dosyalar

• 1652791700323248929190592208218.jpg
    1652791700323248929190592208218.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 30
Upvote 0