Çözüldü Reno 4 Yardımcı Top Kapanmıyor

erdincmust

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Dün Android 11'e guncelledim. Model Reno 4. Yukarıdaki simgelere yardımcı top gelmis, ona dokundum ve ekrana şeffaf top geldi. Anasayfaya gitmeye yarıyor ama asla kapanmıyor. Yukarıdaki simgelerden de silinmiş. Var mı bu topu silebilen?
Uygulamalardan siliyorum ama 10 saniye sonra geri geliyo4.

Çözüm
Şimdi Oppo Türkiye'den aradılar. Sistemsel bir problem olduğundan bahsettiler, ileride güncelleme ile duzelecegini söylediler.

Ayarlar > Ek Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tüm verilerimi sil > Sadece sistem ayarlarını sıfırla, seçeneğine tiklamam...

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Dün Android 11'e guncelledim. Model Reno 4. Yukarıdaki simgelere yardımcı top gelmis, ona dokundum ve ekrana şeffaf top geldi. Anasayfaya gitmeye yarıyor ama asla kapanmıyor. Yukarıdaki simgelerden de silinmiş. Var mı bu topu silebilen?
Uygulamalardan siliyorum ama 10 saniye sonra geri geliyo4.
Ekran görüntüsü atarmısınız lütfen?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
SS alıyorum ama top ss'de görünmüyor. Bu sorunu başkaları da yaşamış ama çözümü bulamadım henüz.
Üst taraftaki kısayol simgelerinde çıktı, dokundum ekrana geldi ve bir daha da gitmedi. Simgelerden de gitti top logosu, geri kapanmiyor
Ayarlar > uygulama yönetiminden bakın isterseniz oradan durdurmaya çalışın

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Geri dönüşlerinde bizleride bilgilendirirseniz seviniriz.

Upvote 0

erdincmust

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Şimdi Oppo Türkiye'den aradılar. Sistemsel bir problem olduğundan bahsettiler, ileride güncelleme ile duzelecegini söylediler.

Ayarlar > Ek Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tüm verilerimi sil > Sadece sistem ayarlarını sıfırla, seçeneğine tiklamam istendi. Dediklerini yapınca düzeldi ama ozelliklerin bazıları da sıfırlandı (titreşim, tuşların yerleri vs) Herhangi bir şey silinmedi.

Ayrıca yukarıdaki küçük simgelerde de yardımcı top tamamen silindi. Enteresan. Şimdi lazım olsa kullanamicaz sanırım..
Yeni güncelleme şart oğlu şart oldu artık..

Upvote 0
Çözüm

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Ayarlar > Ek Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tüm verilerimi sil > Sadece sistem ayarlarını sıfırla, seçeneğine tiklamam istendi. Dediklerini yapınca düzeldi ama ozelliklerin bazıları da sıfırlandı (titreşim, tuşların yerleri vs) Herhangi bir şey silinmedi.

Ayrıca yukarıdaki küçük simgelerde de yardımcı top tamamen silindi. Enteresan. Şimdi lazım olsa kullanamicaz sanırım..
Yeni güncelleme şart oğlu şart oldu artık..
Sornun çözülmesine sevindim.

Upvote 0