Reno 4lite Güncelleme geldi

Fırat

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Reno 4 lite cihazıma 405 mb boyutunda güncelleme geldi.

Fırat

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Deniyorum ama bi türlü atamadım
Özellikler kısmında yazar ne güncellemesi olduğu ekran görüntüsü atarmısınız
Mesajlar birleştirildi:

Deniyorum ama bi türlü atamadım. Dosya ekle dediğim zaman herhangi bir hareket olmuyor malesef. Kararlılık ve şubat güncellemesi içerir yazıyor ama bilgilerde.
Mesajlar birleştirildi:

Deniyorum ama bi türlü atamadım. Dosya ekle dediğim zaman herhangi bir hareket olmuyor malesef. Kararlılık ve şubat güncellemesi içerir yazıyor ama bilgilerde.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Deniyorum ama bi türlü atamadım

Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Siteden giriş yaparsanız atabilirsiniz. Telefonunuzu iyileştirme güncellemesi bakım gibi düşünün.

S

Samil

Guest
Android 11 kullanan arkadaşlar batarya problemi için bilgilerinizi yedekleyin telefona format atın sorun kalkıyo

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Zaten android 11 kullanıyordum, bugüne kadar yazılım güncelleme ekranında 2,89 gblik güncelleme görünüyordu ama yükleme butonu yoktu, bugün 405 MB civarı bi güncelleme geldi, yükledim ve günaha girmeye başladım.. Önce şarj 2-3 dakikada %1 düşmeye başladı, telefon acayip kasmaya ve donmaya başladı, internet sayfaları dalga dalga görünür oldu, uygulamalar hata vermeye başladı (mesela Vodafone yanımda-instagram) yükleyecek arkadaşlar 2-3 sefer düşünsün, en büyük pişmanlığım Oppo almak oldu...
Not: Birileri yazmadan ben cevap vereyim HARD FORMAT çözüm DEĞİL.
Mesajlar birleştirildi:

Ekleme; yukarıdaki mesajı yazana kadar şarjım %2 düştü

emirhanefe

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ben yaptım bugün güncelleme yi sizi yazdığınız sorunların hiç biri yok bende Instagram olsun Vodafone olsun bence sizin telefonda sorun var

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Guncellemenin tam ekran görüntüsünü ekledim.

Ekli dosyalar

• ae5c6f85-287c-4c09-bc06-50a5af5eb365.jpg
    ae5c6f85-287c-4c09-bc06-50a5af5eb365.jpg
    42.5 KB · Görüntüleme: 34