Yardım Reno 5 lite internet sorunu

Omergulsani

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Reno 5 lite android 12den sonra kendi internetim çekmemeye başladi çok yavaş çekiyor baskasindada bu sorun varmı acaba

bluedream.an

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Wifi sorunu var evet hard reset yaptım ama düzelmedi. Ne yapacağımı bilmiyorum keşke güncellemeseydim sıfır telefon berbat hale geldi. Bir de Wifiye basıyorum 15-20 saniye sonra bağlanıyor. Güncellemeden önce bir saniye de bağlanıyordu.

Upvote 0

Omergulsani

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Wifi sorunu var evet hard reset yaptım ama düzelmedi. Ne yapacağımı bilmiyorum keşke güncellemeseydim sıfır telefon berbat hale geldi. Bir de Wifiye basıyorum 15-20 saniye sonra bağlanıyor. Güncellemeden önce bir saniye de bağlanıyordu.
Bende hem wifi hemde kendi internetim vodofoneyi aradım resetlediler ama bi işe yaramadi keşke bende yapmasaydin

Upvote 0

bluedream.an

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncellemede sıkıntı var wifiyi resmen bozdu ya eski 5 yıllık telefonum gibi 20 saniyede bağlanıyor wifiye inanılacak gibi değil gerçekten.

Son düzenleme:
Upvote 0

bluedream.an

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppoya ulaştım 2 hafta kadar bekleyin güncellemeler gecelektir eğer böyle bir kronik sorun var ise dediler. Eğer düzelmezse tekrar arayın dediler. Güzelim telefon mahfoldu. Wifi deyken hiçbir sosyal medya uygulamasında dolaşamıyorum donuyor takılıyor.

Upvote 0

Deutz

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Reno 4 Lite modelinde de benzer bir problem var. Hızlı ayarlardan Wi-Fi bir türlü aktif olmuyor. Wi-Fi bağlantısı için mecbur Wi-Fi ayarlarına giriyorum, anca öyle bağlanıyor internete.

Upvote 0

selendoscan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Reno 5 lite telefonu kimseye önermeyeceğim gibi almamaları hususunda her yere yazacağım internet şebeke problemi ni herkes gibi bende yaşıyorum ve siteden edindiğim bilgi doğrultusunda da bunun çözümünün olmadığı kanaatindeyim

Upvote 0

ercan14

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Reno 5 lite telefonu kimseye önermeyeceğim gibi almamaları hususunda her yere yazacağım internet şebeke problemi ni herkes gibi bende yaşıyorum ve siteden edindiğim bilgi doğrultusunda da bunun çözümünün olmadığı kanaatindeyim
Bu sorun sadece sizde var gibi bende reno 5 lite kullanıyorum son güncellemeleri yaptım bu tür sıkıntı yok

Upvote 0

Uğur Şirin

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Son gelen güvenlik güncellemesini yaptım. Bir sorun gözükmüyor ben de ne wifi ne mobil veri üzerinde

Upvote 0