Reno Z - Coloros 7 Netflix Yükleyememe

albaymuho

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Merhabalar,

Reno Z cihazım coloros7 güncellemesinden sonra telefonu sıfırladım. Şimdi bu sürümde netflix 'i yükleyemiyorum. "Bu uygulama cihazınız ile uyumlu değildir" diyo,
netflix sitesinde bu problem ile ilgili sorun için APK'yı direkt paylaşmış. Onu indirdiğimde de yükleme problemi veriyor.

Telefonuma netflix i nasıl yüklerim?

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Başka bir Google hesabına giriş yaparak deneyebilirsiniz.
Hesabı değiştirmeyi unutmayın playstore sağ üst köşeden

Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Google Play verilerini silip ardından Google Play ayarlarından Play Store Sürümü'ne basıp güncellenmesini bekleyin telefonu kapatıp açıp deneyin, düzelenler oluyordu böyle.

Upvote 0
W

wittroc

Guest
İsterseniz canlı sohbet üzerinden veyahut müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz.

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Google Play'e girip sol üstteki menü kısmına gelip oradan "Ayarlar" menüsüne girin. Alt kısımda "Play Protect Sertifikası" kısmında ne yazıyor?

Upvote 0

albaymuho

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Bazen sertifikada sıkıntı oluşuyor. OPPO ile alakalı durum. Bende ise sertifikalı yazıyor. Bunun çözümü yok diye biliyorum. Tabii düzeliyor ama bazen OPPO'nun saçmalıkları yüzünden ayarlar bozulabiliyor.

Katılıyorum hocam, bir kaç markada bazı modellerde de bu problemi yaşayan arkadaşlar varmış. Detaylı araştırmam sonucu 3. parti bir store uygulaması ile netflixi yükleyebildim.

Teşekkürler desteğiniz için

Upvote 0