• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Sar degerleri

Hasan1667

Yeni üye
Forum Üyesi
Katılım
11 Ocak 2020
Mesajlar
4
En iyi cevaplar
0
Forum puanı
4
Puanları
10
Yaş
30
Cihaz
Reno 2Z
Biride kalkıp demiyor bu tlf un neden sar değeri bu kadar yüksek opponun tlf lari herşeyiyle taktire sayan lakin bu sar değerlerini acilen düşürmeleri gerekli günümüz dünyasında bireyler tlf lari elinden düşürmüyor 1.4 lük değer çok çok fazla oyleki 3 senede cilt kanseri habercisi bir tlf bu denli radyasyon yaymamalı sırf bu yüzden begendigim oppo reno 2z yi alamıyorum samsung da sar değerleri 0.4 iken kapıda 1.4 olması dehşet verici samsung un neredeyse 4 kati şimdi biri kalkıp diyecek yok avrupada ve abd nin vermiş olduğu değerlerin altında sorun olmaz diye ama oluyor avrupa ve abd insanları bizim 7/24 tlf la vakit geçirmiyor huwaide de basta bu değerler çok yüksekti lakin onlarda müşterilerin taleplerine kulak verip yarı yarıya indirdi sizden de böyle bir hamle bekliyoruz keza telefonlarınız 10 numara onlara soynelecek laf yok
 
Reklam

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Başkan
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
811
En iyi cevaplar
1
Forum puanı
613
Puanları
11,360
Konum
Ankara
Tüm forumu ayağa kaldırmak, her konuya aynı mesajı yazmak ne sağlıyor acaba tam olarak? SAR değerleri normalin üstünde olabilir ancak bu değerlere yakın birçok iPhone modeli de bulunuyor, birçok telefon da bulunuyor. Haklısınız ancak replika telefonlar gibi sağlık sorunu oluşturacak bir durum yok. Tüm dünyada satışa çıkarabiliyorlarsa standartları karşılamıştır, sağlık sorunu yaratacak cihazlar satışa bile çıkarılmaz.

Uyarı aldınız, lütfen forum kurallarını okuyup dikkatli olalım.

Dipnot: Burası fan forumu, OPPO resmi sitesi değil, ancak okuyorlardır yetkililer.
 
Üst