Yardım Servise Ürün Göndermeden Neler yapmalıyım?

ByCiHaT

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
merhabalar, Ürünü Garantiye yollayacağım Batarya, Hoparlör ve ses problemlerinden ötürü. Sitede Dosyaların silineceği ile ilgili bilgiler var bu doğru mu? OPPO Da samsung'lar gibi BAKIM modu gibi bişey varmı? bir sürü yedek ve fotoğraf var ne yapmamı önerirsiniz?

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
merhabalar, Ürünü Garantiye yollayacağım Batarya, Hoparlör ve ses problemlerinden ötürü. Sitede Dosyaların silineceği ile ilgili bilgiler var bu doğru mu? OPPO Da samsung'lar gibi BAKIM modu gibi bişey varmı? bir sürü yedek ve fotoğraf var ne yapmamı önerirsiniz?
Hepsini yedekleme bizde fayda var. Batarya pfoblemi diyorsunuz, bildiğim kadarıyla batarya değişimlerinde cihazınız sıfırlanıyor ve bütün bilgileriniz gidiyor.

Upvote 0

ByCiHaT

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Batarya değişince herşey siliniyor mu? bunu bilmiyordum Batarya takar yollarlar sanıyordum. ben yedekleme yapayım o zaman.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bir bilgisayar yadımıyla şarj kablosunu kullanarak yedek alınız dosya akrarımını seçip aktarıma başlayınız. Büyük ihtimalle sıfırlanacak serviste telefonunuz.

Upvote 0

ByCiHaT

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bir bilgisayar yadımıyla şarj kablosunu kullanarak yedek alınız dosya akrarımını seçip aktarıma başlayınız. Büyük ihtimalle sıfırlanacak serviste telefonunuz.
Hocam yukardaki tüm şikayetlere Sadece yazılımsal sorun deyip format atacaklarını söylediler. Bende Mutlaka bataryayı değiştirin dedim ama bakalım sonuç nasıl ilerleyecek.
Mesajlar birleştirildi:

Hocam yukardaki tüm şikayetlere Sadece yazılımsal sorun deyip format atacaklarını söylediler. Bende Mutlaka bataryayı değiştirin dedim ama bakalım sonuç nasıl ilerleyecek.

Upvote 0