Tartışma Sizce Hangi Bluetooth kulaklık Daha iyi

Sizce Oppo enco free 2 Bluetooth kulaklık mı yoksa Oppo enco Air 2 pro mu daha iyi???

• Oppo Enco Free 2

Kullanılan: 1 50.0%
  • Oppo Enco Air2 Pro

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

İkball

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Merhaba ben kardeşime Bluetooth kulaklık alacağım da internette satılan Oppo enco free2 bluetooth kulaklığı almayı düşünüyordum ama karşıma Oppo enco Air 2 pro Bluetooth kulaklık çıktı kafamı karıştırdı o da iyi gibi duruyor ama bilmiyorum emin olamadım açıkçası sizce hangisi daha iyi kardeşim müzik dinlemek için kullanıyor ve genelde baş ağırlıklı yüksek ses seviyor.

SİZCE HANGİSİ

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba ben kardeşime Bluetooth kulaklık alacağım da internette satılan Oppo enco free2 bluetooth kulaklığı almayı düşünüyordum ama karşıma Oppo enco Air 2 pro Bluetooth kulaklık çıktı kafamı karıştırdı o da iyi gibi duruyor ama bilmiyorum emin olamadım açıkçası sizce hangisi daha iyi kardeşim müzik dinlemek için kullanıyor ve genelde baş ağırlıklı yüksek ses seviyor.

SİZCE HANGİSİ
Free2 kullanan biri olarak çok memnunum ayrıca ses bas süper ve kişiselleştirilmiş ayarlarda yapabilirsiniz ses konusunda .
Bir çok fonksiyon olmasıda cabası benim tercihim free2 tavsiye ederim .

Makinist34

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhabalar en son oppo a74 var bende de agustos sürümü olan güncellemeyi ağustosta yaptıktan sonra airpods hangi kulaklığı denedi isem kopma sorunu yaşamaya başladim bu sorun ile karşılaşan oldu mu acaba.
Adı sanı duyulmamış kulaklıklar da sorun yok ama orjinal airpods kulaliklar sorun yaratıyor

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar en son oppo a74 var bende de agustos sürümü olan güncellemeyi ağustosta yaptıktan sonra airpods hangi kulaklığı denedi isem kopma sorunu yaşamaya başladim bu sorun ile karşılaşan oldu mu acaba.
Adı sanı duyulmamış kulaklıklar da sorun yok ama orjinal airpods kulaliklar sorun yaratıyor
Apple ürünleri diğer android ürünlerde tam performans çalışmıyor, android ürünlerinide aplle ürünlerinde uyum sağlamaması gibi.