Tartışma Şu an ne yapıyorsunuz?

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Reno 2Z
Forum puanı
186
Biraz muhabbet çene yapalım önerilerde bulunalım ?
Şu konuyu ben açar medcezire izlemeye kaçar :D ara ara bakıyorum foruma

İyi akşamlar iyi forumlar☺

Reklam

sharK

İrem
Asistan
Reno 2Z
Forum puanı
205
Ödev yapmakla uğraşıyorum aylardır. Teslim tarihim bugün ve daha bitmedi :D vergi icra hukuku beni mahvetti....
Mesajlar birleştirildi:

Deneme çözmem gerekirken 2 aydır bomboş bir hayat sürüyorum... :(
bende de durum maalesef öyle. bomboş yaşıyorum gibi hissediyorum hatta bazen. içimden bir şey yapmak bile gelmiyor inan ki

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Reno 2Z
Forum puanı
186
Deneme çözmem gerekirken 2 aydır bomboş bir hayat sürüyorum... :(
Ödev yapmakla uğraşıyorum aylardır. Teslim tarihim bugün ve daha bitmedi :D vergi icra hukuku beni mahvetti....
Mesajlar birleştirildi:

bende de durum maalesef öyle. bomboş yaşıyorum gibi hissediyorum hatta bazen. içimden bir şey yapmak bile gelmiyor inan ki
Allah kolaylık versin size bende aynı 1 ay yattık alıştık işe gidesimde gelmiyorda :)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Reno 2Z
Forum puanı
186
Haklısın... Bazı şeylerde biraz daha sabırlı olmamız gerek sanırım sadece. Her şeyin hayırlısı olsun başka diyecek bir şey yok :(
Ne kadarda sıkılsakda keyif almaya bakmamız lazım işe giderken ben mesala akşamı düşünmem yetiyor bi bakmışım evdeyim gerçi sabah da işteyim orasıda ayrı :D :D

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Emektar Üye
Reno 2Z
Forum puanı
171
Uzun süredir çalışıyordum askere gitmeden önce kafa dinlemek için işten ayrıldım yatıyorum evde film dizi oyun vs. şuanda The Rain izliyorum herkese tavsiye ederim :D