Yardım Telefon donma yapıyor

Karakter

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Oppo rx 17 neo telefonum pasha fencer oyununda donma yapıyor. Oyunu telefona ilk yüklememde sorunsuz oynuyorum oyunu kapayıp tekrar açtığımda oyunu açıyor 5 saniye üçinde donuyor.

Karakter

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Oyun yetkililerine sorun isterseniz, oyun kaynaklı sorunda olabilir.
Sizlerden önce oyun yetkilileriyle görüştüm oppo rx 17 telefonlarında genelde bu gibi şikayetlerin geldiğini söylediler oyunda benim tlfnumdan düşük diğer marka telefonlar ile rahat oynuyor arkadaşlarım benim oyun hesabımı oppo reno 4 te açtım sorunsuz oynanıyor bende donma oluyor ikinci açışımda

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sizlerden önce oyun yetkilileriyle görüştüm oppo rx 17 telefonlarında genelde bu gibi şikayetlerin geldiğini söylediler oyunda benim tlfnumdan düşük diğer marka telefonlar ile rahat oynuyor arkadaşlarım benim oyun hesabımı oppo reno 4 te açtım sorunsuz oynanıyor bende donma oluyor ikinci açışımda
O zaman telefonun kapasitesi oyuna yeterli değil ozaman.

Upvote 0

cetoyi

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Ayarlar - Uygulama yönetimi - Uygulama listesi - pasha fencer - saklama alanı kullanımı - ön belleği temizle bu işlem adımını uygulayabilirsiniz eğer uyumluluk ve kapasite ile ilgili sorun yoksa kasma problemi çözülebilir

Upvote 0

Karakter

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Ayarlar - Uygulama yönetimi - Uygulama listesi - pasha fencer - saklama alanı kullanımı - ön belleği temizle bu işlem adımını uygulayabilirsiniz eğer uyumluluk ve kapasite ile ilgili sorun yoksa kasma problemi çözülebilir
98 GB boş hafıza var telefonda ön belleğide temizlemiştim uyumluluk ne anlamda onu anlayamadım arkadaşım oyunu silip tekrar yüklediğimde oynayabiliyorum fakat oyunu kapatıp tekrar açtığımda 4 saniye oynuyor ve donuyor ekran işlevi yok oluyor.

Upvote 0