Yardım Telefon yavaşladı bilginiz var mı

forbyX

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 2z telefonu son zamanlarda kasmaya başladı, bilgisi olup yardımcı olabilecek var mı?

forbyX

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Telefonunuz açıkken power tuşuna ve ses açma tuşuna 30 saniye kadar basınız kapanıp açılacaktır ellerinizi bırakın.
Dener misiniz?
tabii deniyorum
Mesajlar birleştirildi:

Telefonunuz açıkken power tuşuna ve ses açma tuşuna 30 saniye kadar basınız kapanıp açılacaktır ellerinizi bırakın.
Dener misiniz?
bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim elif hanım

Upvote 0

Kurtuluş

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Oppo reno 2z telefonu son zamanlarda kasmaya başladı, bilgisi olup yardımcı olabilecek var mı?
Her güncelleme geldiğinde dosya üstüne dosya yükleniyor, telefona hard reset atıp en son güncellemeyi tek dosyada kullana bilirsin düzelecektir.
Mesajlar birleştirildi:

Telefonlar her güncelleme aldığında sarjları çok gider ve yavaşlar hard reset atıp tekrar çalıştır ,telefonundaki verileri yedeklemeyi unutma.

Upvote 0

bugrasevinccc

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynı durumdan bende şikayetçiyim. Güncelleme yapmaya korkar oldum. Clash of Clans gibi bir oyunda dahi kasma yapmaya başladı telefon.

Upvote 0

cetoyi

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Cihazınızı yedekleyerek sıfırlamak kesin çözüm olacaktır. Google Drive , Google Fotoğraflar ve Google kişiler aracılığı ile yedekleme yapabilirsiniz

Upvote 0