• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Telefonda kasma donma

yasin25

Yeni Üye
Üye
Mesajlar
28
Puanları
25
Rx17 neo telefon kasma donma oluyor pugh oynarken google internete takilirken oluyor yardimci olunuz ucgundur fena kasma donmalar oldu
 
Reklam

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Mesajlar
94
Puanları
50
Cihaz
RX17 Neo
Oyunlarda kasma arada sırada bende de oluyor pek fazla kafama takmıyorum çünkü cihaz fiyat performans ürünü ve işlemcisi de belli. Ama internette takılırken takılması ve donması sıkıntılı olabilir.

Arka planda sürekli çalışan uygulamalar yüklemiş olabilirsiniz.
Telefonun hafızası dolmaya yakın olmuş olabilir.
Uygulamaların önbelleği dolarak takılmalara sebep olabiliyor ve bu durumu düzeltmek isterseniz bazı uygulamalar vasıtası ile önbellek temizliği yapabilirsiniz. İkinci parti uygulamalarına güvenmiyorum derseniz uygulamaları silip tekrar yüklerseniz sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Yeni gelen güncelleme ile önbellek temizleyici maalesef kalktı.
Yinede sorun devam ediyorsa fabrika ayarlarına dönmekte fayda var.
 
Upvote 0
Üst