Tema Mağazası

Bay

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno
Öncelikle merhaba, geçenlerde telefonumda tema mağazasına girebildiğimi fark ettim hemen bir tema ayarladım kendime daha sonrasında tekrar tema mağazasına girmek istediğimde bir daha giremedim telefonu bu arada herhangi bir güncelleme felan gelmedi sadece bir kaç kez aç kapat durumu oldu. Nerden nasıl girdiğim tam hatırlamıyorum ama ayarlardan kişiselleştirmeler/temalar kısmından tema mağazasına gir gibi bir seçenek vardı şimdiyse yok. Ama uygulama listesinde tema mağazası gözüküyor ama girişi yok ne yapabilirim girmek için?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-11-10-08-10-52_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    Screenshot_2022-11-11-10-08-10-52_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    153.1 KB · Görüntüleme: 46

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Uygulamalar listesinden tema mağazasını sürümüne bakın. 7.3 ise kaldırın veya uygulamalar listesinden tema mağazasını seçin ve sağ üstte bulunan iki noktaya basarak güncellemeleri kaldırın deyin. Sonrasında siteden 8.5 sürümü tekrar indirip kurun. Muhtemelen otomatik güncelleme tiki açıktır Play Store den o tiki de kaldırın yoksa her defasında aynı şeyi yapmak zorunda kalırsınız.

Bay

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno
Uygulamalar listesinden tema mağazasını sürümüne bakın. 7.3 ise kaldırın veya uygulamalar listesinden tema mağazasını seçin ve sağ üstte bulunan iki noktaya basarak güncellemeleri kaldırın deyin. Sonrasında siteden 8.5 sürümü tekrar indirip kurun. Muhtemelen otomatik güncelleme tiki açıktır Play Store den o tiki de kaldırın yoksa her defasında aynı şeyi yapmak zorunda kalırsınız.
8.5 göremedim de link atabilir misiniz acaba?

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Buradan inceleyiniz.