Yardım Uygulamadan Atma

ilker0101

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15
Bende Oppo A15 Var Ağustosun 28'inde aldım mesela ben uygulamaya baktığım zaman siyah ekran verip uygulamadan atıyor ve bu oyunlarda da geçerli çok sinirim bozuluyor çözüm var mı

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bende Oppo A15 Var Ağustosun 28'inde aldım mesela ben uygulamaya baktığım zaman siyah ekran verip uygulamadan atıyor ve bu oyunlarda da geçerli çok sinirim bozuluyor çözüm var mı
Hangi uygulama lar mesela ,
Uygulamanın önbelleği ve verileri siliniz.

Play store'den kontrol ediniz uyumlu mu o uygulama sizin cihazla, bazen performans açısından uyumlu olmadığında olur.

Upvote 0

ilker0101

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15
Hangi uygulama lar mesela ,
Uygulamanın önbelleği ve verileri siliniz.

Play store'den kontrol ediniz uyumlu mu o uygulama sizin cihazla, bazen performans açısından uyumlu olmadığında olur.
Chrome'da haberlere bakarken bazen atıyor dediğiniz şeyleri önceden yapmıştım ama olmadı. Oyun olarak bir tek pubg Mobile oynuyorum kasma ve donma olmamasına rağmen bazen atıyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Chrome'da haberlere bakarken bazen atıyor dediğiniz şeyleri önceden yapmıştım ama olmadı. Oyun olarak bir tek pubg Mobile oynuyorum kasma ve donma olmamasına rağmen bazen atıyor
Uygulama yönetimi >uygulama listesi> buradan Chrome bulunuz saklama alanından önbelleği ve verileri siliniz deneyiniz.

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba

Pubg Mobile'i telefon aşırı ısındığı hâlde oynamaya devam ediyorsanız işlemciyi koruma amaçlı oyundan atması normal fakat Chrome'da gezinti esnasında atması normal değil. Chrome'a gelen güncelleme sonucu telefonunuzla uyumsuzluk sorunu meydana gelmiş olabilir. Bu yüzden uygulama gelecek bir sonra ki güncellemeyi beklemelisiniz.

Upvote 0
Çözüm