Çözüldü Uygulamaların Kapatılması Reno 2Z

qomiq

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
İyi günler,

Arka planda çalışan uygulamaların tamamının kapanması için (X) tuşu zaman zaman uygulamaların tamamını kapatıyor bazen de kapatmıyor bu neye göre değişiyor ben diğer android telefonlar gibi ( Samsung vs.) arka planda çalışan uygulamaların bu şekilde tamamının kapanmasını istiyorum.

Teşekkürler.

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,

Ayarlar içinde genel bir ayarlaması var mı bilmiyorum ama, Arkaplanda çalışan uygulamaları açtığınız ekranda ( X ) butonu ile kapatamadığınız uygulamaların sağ üstünde üç noktaya tıklayıp "Kilidi Aç" demelisiniz. Bu işlemi bir kere yaptıktan sonra ilgili uygulama sonraki açılışlarda ( X ) tuşu ile kapatılabiliyor.

Upvote 0

qomiq

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,

Ayarlar içinde genel bir ayarlaması var mı bilmiyorum ama, Arkaplanda çalışan uygulamaları açtığınız ekranda ( X ) butonu ile kapatamadığınız uygulamaların sağ üstünde üç noktaya tıklayıp "Kilidi Aç" demelisiniz. Bu işlemi bir kere yaptıktan sonra ilgili uygulama sonraki açılışlarda ( X ) tuşu ile kapatılabiliyor.
tamam gördüm teşekkür ederim. onda da şöyle bir olay var tüm uygulamalardan çıkıp ana ekrana dönünce kapanıyor onun dışında bir uygulamadayken o işlem yapıldığında ekrandaki uygulama kapanmıyor. ama teşekkür ederim.

Upvote 0