• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

vivo iQOO 3 5G özellikleri sertifikayla belli oldu

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
1,330
Çözümler
20
Puanları
28,350
vivo iQOO 3 5G özellikleri alınan sertifika belgesiyle ortaya çıktı. Ürettiği yüksek performanslı telefonlarıyla tanınan Çinli firmanın yeni modelinde 48W hızlı şarj desteği bulunacak. Snapdragon‘un güçlü işlemcisini seçen firma, performans odaklı telefon üretimine devam ediyor.vivo iQOO 3 5G özellikleri neler?
2019’de 7 yeni modelini kullanıcılarla buluşturan vivo, 2020 için de iddialı modelleri için çalışmaya devam ediyor. En hızlı telefonlar listesinde sürekli birden fazla modelini taşıyan firma, şimdi de yeni modeli için Çin’de 3C sertifikasını almayı başardı. Çinli sertifika ajansı tarafından verilen belgeyle de birlikte telefona ait bazı bilgiler belli oldu.

V1950A model numarasını kullanan yeni telefon 5G desteğiyle birlikte kullanıcılarla buluşacak.

vivo iQOO 3 5G özellikleri

Telefonun tasarımına ait bazı beklentiler de oluşmuş durumda. Yeni telefonun oyun ve performans temalı olarak kullanıcılara gelmesi bekleniyor.

IMEI veri tabanına kaydı yakın bir zamanda yapılan telefon gücünü, Snapdragon 865‘ten alacak. 5G bağlantı için de X55 5G modemi kullanacak olan telefon 44 W hızlı şarj desteği sağlayacak. Batarya kapasitesi belli olmasa da böylesine yüksek hızlı şarj oranı, telefonun en büyük avantajlarından biri olacak.

Daha önce de firmanın 12 GB RAM‘e sahip modeli oldukça konuşulmuştu. Bu ürün hakkında inceleme videosunu da sizinle paylaşmıştık.

Kaynak: vivo iQOO 3 5G özellikleri sertifikayla belli oldu - ShiftDelete.Net
 
Reklam
Üst