• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo NEX Dual Display Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Vivo NEX Dual Display özellikleri ortalamanın üzerinde bir akıllı cihazda bulunması gereken teknolojileri içermektedir. Super AMOLED ekran türü tercih edilmiş olan cihazın ekranın boyutu ise 6.39 inçtir. Kırmızı ve mavi renk alternatiflerini dikkat çekici hale getiren şey ise sahip olunan RAM boyutudur. Tam 10 GB RAM ile çalışan ve 128 B dâhili hafızaya sahip olan akıllı cep telefonu maksimum kapasitede çalışmaktadır. Batarya ömrü de çok uzun olan cep telefonunun 12 MP ana 2 MP ’den iki adet destek kamerası vardır. Vivo NEX Dual Display fiyatı ise çiftli SIM kart kullanılabilen cihazlarla kıyaslandığı durumlarda oldukça uygun kalmaktadır.
 
Reklam
Üst