• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo V15 Pro Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Vivo V15 Pro özellikleri bataryasında yoğunlaşmaktadır. Cihazın 4000 mAh olan bataryası oldukça uzun ömürlüdür. Bunun yanı sıra hızlı şarj teknolojisi ile kısa süreli şarjlar neticesine 2 saate yakın konuşma süresi verebilmektedir. Üç farklı arma kamera bulunduran cep telefonu fotoğraf çekimi açısından da ideal olarak görülmektedir. Arka kameralarında 12, 8 ve 5 MP çözünürlük olan cihazın ön kamera çözünürlüğü ise 32 MP şeklindedir. 128 GB dâhili hafıza ve 6 GB Ram ile satışa sunulan Vivo V15 Pro fiyatı 310 € olarak piyasaya sürülmüştür. Cihaz özel mikrofonu sayesinde aktif gürültüleri iptal ederek daha net bir ses alımı sağalmaktadır.
 
Reklam
Üst