• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo V9 6 GB Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
4K olarak video kaydı yapabilen Vivo V9 6 GB özellikleri arasında 3260 mAh batarya bulundurması da dikkat çekmektedir. 6 GB RAM ile çalışan cihaz bataryası sayesinde uzun süreli kullanımlar için birebir olarak gösterilmektedir. Üstelik 8 çekirdek işlemcisi cihaza, kasmadan hızlı şekilde içerik değerlendirmek fırsatı oluşturmaktadır. Cihaz 64 GB dâhili hafıza ile satışa sunulmaktadır. Buna karşın hafızasının microSD kart ile genişletilmek imkânı da bulunmaktadır. Arka ana kamerası 13 MP olan cihazda bir de fotoğraf derinliği için 2 MP ekstra kamera bulunmaktadır. Vivo V9 6 GB fiyatı ise 300 € olması yönünden alıcıların bütçelerini zora sokmamaktadır.
 
Reklam
Üst