• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo X23 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Vivo X23 özellikleri cihazın renk alternatiflerinin farklı olmasıyla öne çıkmaktadır. Siyah gibi temel renklerin yanı sıra, tercih edenler mor ya da kırmızı renklerdeki modelleri de satın alabilmektedir. Alüminyum materyalinden tasarlanan çerçevesi ve kapağı ile dayanıklı kullanım şansı veren cep telefonunda 128 GB dâhili hafıza bulunmaktadır. Cihazın arkasındaki ana kamera 12 MP iken ikinci kamerası 13 MP çözünürlüktedir. Önünde ise 12 MP çözünürlükte bir kamera daha bulundurmaktadır. Çift SIM kart takılarak kullanılabilen Vivo X23 fiyatı 500 € ortalamasına sahiptir. Son olarak konuşmalar ve video çekimleri sırasında gürültüyü süzme özelliği olan cihaz, sesin net olarak duyulmasını sağlamaktadır.
 
Reklam
Üst