• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo X27 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Vivo X27 özellikleri arasında üç adet arka kameraya sahip olması ilk dikkat çekenlerden biridir. Mavi rengi ile satışa sunulan cihazdaki kameralar; 48 MP, 13 MP ve 5 MP çözünürlük bulundurmaktadır. Ön kamerada da iddiasını sürdüren cihazda 16 MP ön kamera çözünürlüğü vardır. Dâhili hafızası 256 GB olan telefon 8 GB Ram ile çalışmaktadır. Vivo X27 fiyatı ile de kendi grubundaki cihazlara göre daha uygun rakamlar sunabilmektedir. Üstelik uzun süreli kullanımları destekleyen cihazda 4000 mAh kapasitede bir batarya tercih edilmiştir. Çizilmelere dayanıklı olarak üretilen ekranın tasarımı ise çerçevesiz şekilde kullanılmıştır. Bu sayede maksimum ekran ve görüntü garantileri verilebilmektedir.
 
Reklam
Üst