• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Vivo Y12 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Piyasaya yeni sürülen akıllı cep telefonların büyük kısmında radyo bulunmamaktadır. 32 GB dâhili hafıza bulunduran Vivo Y12 özellikleri arasına bakıldığında cihazda radyo eklentisi olması anında dikkat çekmektedir. 3 GB Ram ile çalışan cihazda 5000 mAh batarya tercih edilmiştir. Cihazın ana kamerasında 13 MP çözünürlük vardır. Ayrıca arkada yer anlan ana kameraya 8 MP ve 2 MP çözünürlüklerinde iki farklı kamera daha eşlik ederek fotoğrafların kalitesi artırılmaktadır. Mavi rengi bulunan cep telefonunun önünde 8 MP çözünürlükte kamera vardır. Son olarak, Vivo Y12 fiyatı 160 € olduğundan ötürü diğer cihazlara göre erişilebilir olmak gibi bir avantaj da bulundurmaktadır.
 ​
 
Reklam
Üst