• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo Y17 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Siyah, mavi ve altın renklerinde üretimi yapılan Vivo Y17 özelliklerini tasarımla sınırlandırmayıp teknik açıdan da desteklemektedir. Cihazın 5000 mAh olan bataryası ilk dikkat çekenlerden biridir. Batarya teknolojisi sayesinde uzun kullanım avantajı veren cep telefonunda hızlı şarj özelliği de vardır. Cihazın arkasında yüz tanımlama, coğrafi konum etiketleme gibi ekleri olan; 13 MP, 8 MP, 2 MP çözünürlüklerinde üç farklı kamera yer almaktadır. 20 MP ön kamera da bulunduran Vivo Y17 fiyatı 230 €’dur. Cihazda konuşmalar sırasında çevredeki gürültüyü filtreleyerek sesi netleştiren bir teknoloji kullanılmıştır. Ayrıca cihaz temin edildiğinde içerisinde fotoğraf ve video düzenleme programı yüklenmiş olarak gelmektedir.
 
Reklam
Üst