• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo Y81 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Vivo Y81 özellikleri bakımından iyi bir akıllı cep telefonu isteyenlerin yüzünü güldürecek cinsten. Cihazda 32 GB dâhili hafıza bulunuyor. İsteyen kullanıcılar dâhili hafızayı microSD kartlarla destekleyerek 256 GB’a kadar sorunsuz olarak kullanabiliyor. Üstelik 3 GB Ram sayesinde cihaz herhangi bir şekilde donmadan hızlı bir şekilde çalışabiliyor. Ön kısmındaki kamerası 5 MP çözünürlükte olan Y81 arkasında ise 13 MP çözünürlükte bir kamera bulunduruyor. Üstelik cihazın hafif olması da kolay ve rahat bir şekilde kullanım fırsatı oluşturuyor. Orta segment akıllı cep telefonları için 200 € olarak belirlenen Vivo Y81 fiyatı da piyasa şartlarına göre uygun rakamlardan cihaz temini salıyor.
 
Reklam
Üst