• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Vivo Y95 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Vivo Y95 özellikleri sayesinde batarya sorunlarını ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Cihazda bulunan 4030 mAh batarya sayesinde aralıksız kullanım zamanları maksimum değerlere ulaşabilmektedir. Üstelik 8 çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM, hızlı kullanım açısından fark yaratmaktadır. Kullanıcılar 64 GB dâhili hafıza sayesinde de rahat etmektedir. Çift arka kamera bulundurması da cep telefonunun belirgin özellikleri arasındadır. Bu bağlamda kullanıcılar 13 MP ve 2 MP arka kameraya sahip olmaktadır. Özçekim kamerası olarak bilinen ön kameradaki çözünürlük ise 20 MP şeklindedir. Hem siyah hem de kırmızı renklerden satın alınması mümkün olan Vivo Y95 fiyatı piyasaya sürüldüğü zaman 200 € olarak açıklanmıştır.
 
Reklam
Üst