• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo Y97 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Üretimi yapay zekâ teknolojisi üzerinden yapılan Vivo Y97 özelliklerinden bir diğeri de S-IPS LCD ekrana sahip olmasıdır. Cihazın ekran – gövde oranı yüksek olduğu için geniş bir kullanım alanı sağlayabilmektedir. Bunların yanı sıra 4 GB RAM bulunduran cep telefonunun dâhili hafızası 128 GB’tır. Ön kamerasının 16 MP olması ve video çözünürlüğünün yüksek olması da ek bir avantaj olarak yorumlanmaktadır. Cihazın arkasında ise 16 MP ve 2 MP şeklinde iki farklı kamera daha bulunmaktadır. Aktif gürültüleri konuşmalar sırasında engelleyen ve yüz tanıma özelliği bulunan Vivo Y97 fiyatı piyasa ortalamalarına göre uygundur. Üstelik cihazın kapak malzemesinin metal olması dayanıklılığını da artırmaktadır.
 
Reklam
Üst